Скара, бира,пАнаира

  • 2 007
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 801
ей седя и си мисля,че почна сезона на панаирите.....
Тъкмо свърши панаира в моя роден град - Видин и в този на мъжо - Червен бряг (не,че бяхме там и ядохме кебапчета и се въртяхме на виенските колела,де..успяхме някак да си намерим извинителни причини да не отидем), и ей на - пак покана за следващата седмица.
Та мисълта ми е...споделете за панаирите........къде, кога,какво

като малка много обичах да ходя..заради кремовете във фунийки, виенското колело и паратропъра (не знам дали е точното наименование на въртележката) и многото подаръци, които получавахме.

# 1
  • Мнения: 4 665
 На село мина панаира. Пропуснах го и ме е яд заради нестинарите  Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 398
Хе,хе от днес започва и панаирът в Разград.Има много люлки,виенско колело,гондола,пиротропер....шатри с кебапчета,наденички,бира.Панаирът съвпада и с изложението"Произведено в България".Има хубави български стоки,директно от производителите и..на добри цени.Така,че ако искате ЗАПОВЯДАЙТЕ в нашия чист и приветлив град Разград! Hug

# 3
  • Мнения: 801
а на 15 е панаирът в с. Гиген,Плевенско....римския Улпия ескус....не знам за пАнаира,но разкопките си заслужава да бъдат посетени  Wink

# 4
  • Мнения: 503
а на 15 е панаирът в с. Гиген,Плевенско....римския Улпия ескус....не знам за пАнаира,но разкопките си заслужава да бъдат посетени  Wink
А! Ама той, на кмета сина му не ги ли изнесе вече? (шегичка). Имам баба и дядо в съседното село, но не съм в течение с графика на панаирите. Grinning

# 5
  • Мнения: 8 999
Като малка много обичах да ходя на панаири, защото само на такива места се намираха безценните пръстенчета-калинки и захарни бастунчета. От 25 г. не съм посещавала такива места /натрупах достатъчно пръстенчета, а и от сладкото се развалят зъбите!/.

# 6
  • Мнения: 4 473
Фен съм на тези мероприятия. За последно бяхме на сбор (панаир) края на август в с. Черни вит. Е, няма такъв купон, такава атмосфера, програма и ракия  Laughing

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 17:04 от strelche®

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ние бяхме сега събота и неделя на панаир. В интерес на истината като бях по-малка обичах повече да ходя по такива мероприятия, но и сега не отказвам - хапване, пийване, спокойствие, никой не работи, никой не бърза, само дето децата ни тормозеха постоянно да ходим на люлките.
 Най-хубавото - на такива "мероприятия" обикновено се срещаме с познати, с които иначе няма как и къде да се видим(по-скоро трудно).
Сега например видях две бивши съученички и колеги от Бургас и Търново.
То всъщност такава е и целта на тези сборове и панаири - поне така мисля.

Последната събота и неделя от септември е панаира на гр.Луковит, Плевенско -  няма какво да се види, но пък ако имате познати може да седнете на сладка приказка придружена с пийване и хапване.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Да и аз бях на панаира във Видин,много ми хареса,имаше страшно много атракциони,малкия пощуря от кеф.Преди това бях на панаира в Кула,но там като че ли не беше толкова хубаво.Харесва ми да ходя по събори и панаири,весело е,особено като видя очичките на малкия как мигат от радост,толкова въртележки играчки,направо става разноглед. Laughing

# 9
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Да-а, хубаво е да погледнеш на нещата отстрани!
А за мен "панаир" се асоциира с безкрайни задръствания, безконтролни тълпи, слънчево изгаряне на лицето, подбити копита и леген със студена вода вечер, в който да ги накисна Joy.

# 10
  • Мнения: 2 196
Мъжът ми е също от Червен бряг.Голям купон са тия панаири.Обикновено се събират цялата рода и е много весело.Само аз и свекър ми ходим на самия панаир и той ме черпи кебабчета. Хич не ги обичам,ама човека с такова желание го прави,че как да му откажеш. Grinning

# 11
  • Мнения: 2 978
Като влизам по- често в клю-то си е цял панаир baby_neutral

# 12
  • София
  • Мнения: 4 423
Никога не съм ходила на такива панаири, просто няма къде и при кой, а ще ми е страшно интересно.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 129
И аз бях във Видин, пък и на панаира.
Беше хубаво, само циганията и едната гондола не ми понесе. Но това беше Събитието, като че ли на видинчани им е липсвал много панаира.
В Кула също ходих, но там беше по-малко откъм събития, люлки и т.н. Май като че ли там по-добре си прекарах, във Видин голяма шумотевица...

# 14
  • Мнения: 235
И аз. Просто в Бургас няма панаир, не че цяло лято не си е един панаир, де.
 Предполагам не е само въртележките и кебапчетата, атмосферата е важна!

Общи условия

Активация на акаунт