с какво си играят момчетата на 8 години

  • 1 551
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
трябва да купя подарък на 8 г.момченце .помогнете с какво обичат да си играят какво ги вълнува

# 1
  • Мнения: 1 044
Пътувах до село много често това лято, защото детето ми бе през ваканцията там. В селото има страшно много деца, но повечето са на възраст преди пуберитета. Явно на по-големите им е скучно на село. Успях да се запозная и опозная много от тях. Така че имам значителна представителна извадка и смея да твърдя, че момчетата на възраст от 8-10 години са фенове на велосипедите, моторите, колите. Ако се насочиш към нещо от типа, ще имаш успех. На тази възраст, малчуганите стават и рибари - въдица и тъкъми ще е също подходящо. Друго, което доста обсъждаха често бяха мобилните телефони - направо останах поразена от познанията им по въпроса за марки, характеристики, качество и т.н. Някои от тях си бяха пожелали за рожденния ден телефон.

# 2
  • Мнения: 1 671
имам осемгодишен син. Играе предимно на компютъра.
Та може някоя компютърна игра да подариш, ако детето има пс.

Канарче, морско свинче, рибки - също много се радват.

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
За какво дете говориш - софиянче (или от голям град), от малък град, от село? Ориентирано към спорта, изкуството, колите, игрите? Ако улучиш типа, лесно ще се сетиш какво да купиш.

Момчетата на 8 играят на това, на което играят и мъжете на 38. Много се радват на играчки, които имат колела или перки, бръмчат, скъпи са и шарени, може и с дистанционно. Ако има и някоя известна марка на емблемката, още по-добре. И на топка се радват, и на всякакви инженерни играчки и конструктори.

# 4
  • Мнения: 998
С оглед на това, че вече идва есен и зима, според мен са подходящи настолните игри. Синът ми е на 8 и най-много се вълнува от шах и от Монопол. Wink

# 5
  • Мнения: 3 491
Всичко изброено ми харесва, и все пак зависи от интересите на детето.
Като евентуални варианти добавям само някакъв комплект/книга за правене на експерименти или фокуси.

# 6
  • Мнения: 24 467
Моят почти 8 годишен син си е поръчал на дядо си К. и компания за Коледа: шейна "Чук и гег", велосипед със скорости, обичаме "Лего", пожелахме си миналата година очила за плуване /ако детето плува- супер е/, ролери и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт