въпросче относно поддържането на кожата

  • 561
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 988
здр мами-въпроосът ми е какъв крем за лице да си взема. кожата ми е смесена към мазна.спрях се на Taloderma-отзивите тук са мн.добри, но приемам и др.идеи.какъв друг продукт да ползвам-тоник, лосион...Ще се радвам ако предложенията ви са на прилични ценички Blush, защото немога да си позволя крем от 50лв.примерно. благадаря ви предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 496
Аз ползвам Л"Ореал -тоник-около 10 лв,лосион-13 лв.Само дето крема ми е на Нивея-Аква Бюти-около 10 лв и той.Моята кожа също е смесена към мазна. Hug

# 2
  • Мнения: 1 149
Моята кожа е суха и ползвам продуктите само на "Авенн".За "Галеник чувам хубави неща"и мисля ,че има подходящи за твоята кожа.Успех в избора Peace

# 3
  • Мнения: 5 362
И аз съм с такава кожа.
От цялата серия на Vichy-Normaderm съм много доволна Peace
Нещо доста по-евтинко,от което също съм доволна са серията на Avon-Solutions: PurePore Fection (зелената) и Eveline-Pure Control.

# 4
  • Мнения: 12 726
Щом си се спряла на Талодерма, можеш да пробваш и тоник и тоалетно мляко за мазна и смесена кожа. Аз използвам такъв дневен крем и тоник на тази марка и ми допадат много. Предпочитам да си измивам лицето с гел, иначе бих си взела и млякото им.

Общи условия

Активация на акаунт