Молба за детска градина

  • 539
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Здравейте. Чух наскоро, че могат вече да се подават молби за детска градина от октомври месец предната година. Иска ми се да знам друг чувал ли е за такова нещо, или до мен е стигнала неверна информация. newsm78. Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 492
Доколкото знам, можеш да си подадеш молбата още като се роди детето. Аз лично я подадох, когато детето ми беше на 1,8г.

# 2
  • Мнения: 54
Аз живея в жк. Свера Троица и там никоя от детските градини не иска да ми приеме молбата по-рано от годината в която детето трябва да започне детска градина, а както всички знаят, меса в детските градини няма Tired.

# 3
  • Мнения: X
Доколкото знам, можеш да си подадеш молбата още като се роди детето. Аз лично я подадох, когато детето ми беше на 1,8г.

Доколкото аз знам, по новия закон това вече не само, че е невъзможно, но е и  незаконно.

По новия закон молби се приемат в годината, в която детето трябва да тръгне на градина.
Т.е. ако е родено през 2006, през 2009 навършва три години и тогава трябва да се подаде молбата.

# 4
  • Мнения: 7 362
По новия закон молби се приемат в годината, в която детето трябва да тръгне на градина.
Т.е. ако е родено през 2006, през 2009 навършва три години и тогава трябва да се подаде молбата.
  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт