Идеи за подарък на момиче на 8 години

  • 32 634
  • 11
  •   1
Отговори
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Момичета, споделете какво харесват вашите деца, племеннички ... Канени сме на РД на момиченце на 8 години, но единственото, за което се сещам като подарък е от тези чанти за малки госпожици с Уинксите. Не искам да купувам дреха, защото момичетата на тази възраст вече сами избират с какво да се облекат и не желая да натрапвам нещо, което няма да се хареса.
Благодаря ви предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 878
ако майката няма нищо против може и папагалче или мини зайче,ще се радва и приучава към отговорности.

# 2
  • Мнения: 1 492
Купи и някой хубав несесер за училище или чадър.

# 3
  • Мнения: 753
Книга има доста интересни за тази възраст;
Комплект за рисуване/оцветяване;
Комплект за малки госпожици - почти истински червило с вкус на праскова, четка за коса, огледало, спирала, крем, парфюмче и тн.
Мп3 плейър - да слуша музика, има скромни ценови варианти - нашата кака се 'пръсна' от гордост като го получи;
Плюшена играчка - колкото по голяма, толкова по добре, ако може да е розова Wink


# 4
  • Мнения: 1 426
Ако можеш да си позволиш малко повече пари, подарете й ферма за мравки.
Струва 39 лева и е голяма атракция.

# 5
  • Мнения: 753
Ако можеш да си позволиш малко повече пари, подарете й ферма за мравки.
Струва 39 лева и е голяма атракция.
много оригинално, ще го имам в предвид, благодаря

# 6
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Чудесни сте!  lovekiss
Давате страхотни идеи. Ние ще правим партия с наши приятели, така че сума около 40-50 лв. ще можем да съберем, а предложенията ви са точно в тези граници!

# 7
  • Мнения: 2 700
Дъщеря ми е на 8 и половина и смело твърдя, че в нейните среди единствено тачени са КАКВОТО и да било на Уинкс или Уич (чанти, несесери, портмонета, калъфи за GSM, химикалки, дневници и т.н, и т.н.). На други подаръци може и да се израдват, но голямото удоволствие е в досадните героини.

Невада, ти имаш ли такава ферма. Дъщеря ми си има морско свинче, но ме врънка за още нещо. Тъй като версията куче или котка засега не е на дневен ред, сериозно съм се замислила да й стоваря такава ферма, но има ли въобще смисъл? Като си изядат гела какво става?

# 8
  • Мнения: 1 426
Не, ние нямаме, но подарихме на децата на братовчед ми и казаха, че била голяма занимавка.
Да ти кажа, не знам после какво правиш, като изядат гела...

# 9
  • Мнения: 984
http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=849
на мен ми се струва забавно

# 10
  • Мнения: 512
Скоро подарявахме на 8-годишна госпожица - питах майка й - луди били по всичко, свързано с Уинкс (това е някакво анимационно чудо  Mr. Green).
Има огромно разнообразие от джвъчки - раници, чанти, комплекти за училище, всевъзможни аксесоари...

# 11
  • Мнения: 545
...........................сериозно съм се замислила да й стоваря такава ферма, но има ли въобще смисъл? Като си изядат гела какво става?
Може да купиш пак ферма - на сайта пише, че в нея няма мравки, значи е само гела в стъклото (или каквото е там) и да си преместиш мравките в "новата къща".

Общи условия

Активация на акаунт