Калиев перманганат и ламинат

  • 3 690
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
та как да махна калиев перманганат от ламината, съвсем без да искам отворих кутийката и той се изсипа и останаха петна, дали с времето и постоянно търкане ще се махне сам или препарат би ускорил процеса?

# 1
  • Мнения: 2 591
Теди, аз знам, че калиевият перманганат гори повърхността, на която е попаднал! дано да не е станало така  Peace

# 2
  • Мнения: 9 095
уф, и аз така знам, ама или си втълпявам или като минавам с мопа и той избледнява, по принцип не е на възлово място, ще дръпна шкафа върху него, но все пак да си знам Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 591
нямам представа Rolling Eyes дано се включи някой химик Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Опитай да го измиеш с марков препарат за прозорци (от онези с пръскалките), например: Меглио, Форте, мистър Мускуло, мистър Пропър ....
Аз измих солидно нарисувано и оцветено, (с перманентен маркер), човече върху ламината с Циф крем, но за калиев перманганат не знам дали ще помогне ....   newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 752
Едно много тъпо предложение но не пречи да пробваш - опитай да поизтъркаш петното с мокри кърпички Pampers. Вкъщи така почиствам дамаската на дивана след като малката го нарисува с химикал. (Едната възглавница не можех да позная какъв и е оригиналния цвят от драсканици с химикалка и само кърпичките изкараха и почистиха мастилото)

# 6
  • Мнения: 9 095
Едно много тъпо предложение но не пречи да пробваш - опитай да поизтъркаш петното с мокри кърпички Pampers. Вкъщи така почиствам дамаската на дивана след като малката го нарисува с химикал. (Едната възглавница не можех да позная какъв и е оригиналния цвят от драсканици с химикалка и само кърпичките изкараха и почистиха мастилото)

ама то е ламинат, иначе отдавна да съм взела Мр Бекман от Пикадили да пробвам, дамаска и тапицерия по- лесно се чистят май, не пречи да пробвам де Peace

# 7
  • Мнения: 794
А мкоже ли един страничен въпрос - ламината ни е малко стар и има няколко по-упорити петна от ремонта...

С какъв препарат да ги махна?

# 8
  • Мнения: 9 095
А мкоже ли един страничен въпрос - ламината ни е малко стар и има няколко по-упорити петна от ремонта...

С какъв препарат да ги махна?



аз съм купувала препарати, да ти кажа освен да миришат хубаво друго нищо повече, каквото става с препарат, такова става и без, аз така или иначе си търкам и затова сега взех на Медикс, не се пени много, приятно мирише ако случайно има ннякакво мазно петно си го маха, не е зле, не е скъп и е икономичен Peace иначе имам един препарат Ривонат се казва, правят го ХЕИ- Търново за болници, като се преместихме с половинката в апартамента измих веднъж плочките в банята и си смениха цвета #Crazy, имам предвид толкова силно чисти Peace

# 9
  • Мнения: 794
Simple Smile

Мерси, ще го търся ...

# 10
  • Мнения: 9 095

ако ще търсиш Медикс, те са в туби по 1.5л навсякъде го има и наистина е евтин, слагай по малко защото иначе много силно мирише Peace

# 11
  • Мнения: 2 591
Теди, медикс универсал ли ползваш newsm78 аз с такъв (с аромат на момина сълза) минавам подовете навсякъде - ние сме с теракот и естествен паркет - доволна съм Peace

# 12
  • Мнения: 9 095
Теди, медикс универсал ли ползваш newsm78 аз с такъв (с аромат на момина сълза) минавам подовете навсякъде - ние сме с теракот и естествен паркет - доволна съм Peace


незнам дали е универсал, но моя мирише на пролет Joy, така пише на опаковката, зелена е тубата

Общи условия

Активация на акаунт