Записвате ли се?

  • 1 246
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Случвало ли ви се е , да харесате страшно много нещо в магазин на ваши познати, приятели или просто в магазин където сте редовен клиент, но да нямате в момента пари да го купите и да се запишете?  На мен много пъти ми се е случвало да вляза примерно някъде и да харесам нещо, но да нямам толкова пари и продавачката да ми каже " няма проблем, вземи го, когато можеш ще о платиш" Искам да уточня, че съм от мнооого малък град и както се казва всички се познаваме. Та в началото ме беше срам, но напоследък се усещам, че се възползвам и ми е много добре Embarassed Е, това се случва в година 3-4 пъти примерно и плащам в рамките на 1-2 седмици, но все пак се е случвало....и сега пиша тази тема, защото днес си харесах страхотно есенно якенце - 55 лева , но ме досрамя да кажа, че ще го платя след 5-6 дена и не го взех...както и една дамска чанта - 18 лева. А ми предлагат да го взема....обаче ми е съвестно, дедазнам , гадно ми е....вие как бихте постъпили? Аз наистина имам нужда от якето и затова се впрягам така сега....Случвала ли ви се е на вас подобна ситуация?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Записвам се само на едно място - кварталния магазин за детски дрехи. Само веднъж взех дрехите, преди да платя. Обикновено продавачката ми ги прибира, а аз като имам пари, плащам и взимам - пазила ми е така с месеци.

# 2
  • Мнения: X
Записвам се само на едно място - кварталния магазин за детски дрехи. Само веднъж взех дрехите, преди да платя. Обикновено продавачката ми ги прибира, а аз като имам пари, плащам и взимам - пазила ми е така с месеци.

Да, и тук може да ми се пази с месеци, ама каква е идеята, като на мен ми трябва сега:( И понеже има вариант да го платя след време, се чудя страшно много но ми е много съвестно.

# 3
  • Мнения: 1 120
никога не ми се е случвало.но може би ако бях от малък град,щях да го правя.в тая София никой не дава на вересия  Naughty иначе щяха да видят чудо  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, не ми се е случвало.

# 5
  • Мнения: 4 406
мне, за дрехи не, но ходих при Бейб да ми направи маникюр на вересия веднъж  Embarassed Embarassed
веднъж продавачката в детски магазин ми предложи да взема дрешката, която харесах и после да я платя,  а това беше първото ми посещение там  newsm78 много ми беше интересно, явно вдъхвам доверие...

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Да, и тук може да ми се пази с месеци, ама каква е идеята, като на мен ми трябва сега:( И понеже има вариант да го платя след време, се чудя страшно много но ми е много съвестно.
Ами и на мен ми е съвестно Simple Smile Продавачката е и собственичка, познава ме - не на всеки предлага тези екстри, цени си бизнеса, все пак. Но аз лично предпочитам да платя и тогава да взема, ако мога. Ако съм на зор, ще взема, а после ще платя (но ще ме гложди постоянно).

# 7
  • Мнения: 3 423
Да, ако в магазина няма това, което
искам, поръчвам и след време го вземам.
На версия обаче тук не става работата.

# 8
  • Мнения: X
И какво сега, в крайна сметка аз да взема ли якето и чантата или не? Confused Tired

# 9
  • Мнения: 516
Не. Ужасно ми е неудобно. Предлагали са ми разни познати продавачи, но ми е неудобно да го правя.

# 10
  • Мнения: X
На версия обаче тук не става работата.
Ако ставаше?

# 11
  • Мнения: 7 837
За това се е погрижила кредитната компания. Какво са 8-30% лихва... Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 3 423
На версия обаче тук не става работата.
Ако ставаше?
Ако ставаше, нямаше да се поколебавам.
Всъщност, вземала съм разни работи, като
съм обещавала да преведа пари. Същото.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
На мен не ми се е случвало,но ти щом си в малък град,в който можете да си позволите такъв начин на плащане,няма лошо.Щом си го правила,значи няма нищо срамно да си вземеш якето и чантата,така хем ти си доволна,хем продавачката ще е доволна защото вместо стоката да си седи тя вече е продадена,макар и да е платена малко по късно.

# 14
  • Мнения: X
За това се е погрижила кредитната компания. Какво са 8-30% лихва... Twisted Evil

Кредит на безработни никой не дава. В процес на търсене съм. На работа имам предвид.

Общи условия

Активация на акаунт