Търся сестра си родена на 8.06.1973

  • 2 127
  • 7
  •   1
Отговори
Търся сестра си,която е родена на 8юни1973г. в Североизточна България.Само знам, че е жива.
Искам да благодаря на тези, които са я отгледали с любов и всеотдайност.Ценя техния труд и заслужават да ги нося на ръце.Не бива да се страхуват, че ще я откъснем от тях. Напротив, толкова съм им признателна, че искам и мен да ме приемат за дъщеря. За мен ще бъде голяма
радост да ми дадат възможност да им помагам  и да преодолеем заедно трудностите. Вярвам, че
обичта и уважението ще победят страха и недоверието.

# 1
  • Мнения: 677
Желая ти успех и по-скоро да се намерите и да сте щастливи заедно.
Трудно ще е,но не се отказвай.
Започни с наличната информация и ако трябва ходи до домът,където е оставена(ако все още съществува и има някакъв архив).Обърни се към някой адвокат как да го направиш правово и какво точно да търсиш.
Бог да ти помага в това хубаво начинание.

# 2
  • Мнения: 1 652
И аз ти желая успех.  Hug Може би е добре да се обърнеш към БАОО. Мисля, че те помагат за издирване на осиновени деца, на биологични родители и роднини.

# 3
  • Мнения: 620
Пусни съобщения във вестници, списания и може и предаване по телевизията.
Добри за тази цел са в-к "втора младост" "трета възраст" , там се получава голям отзвук.

Успех Hug

# 4
  • Русе
  • Мнения: 729
Успех и от мен.Нека бог да е с теб. Hug

# 5
  • Мнения: 620
Сетих се и за една журналистка от" 24 часа " Алексения Димитрова мисля че се казва , тя издирва и може да те насочи.

# 6
  • Мнения: 604
Успех! Вярвам,че ще намерите  Hug Praynig  bouquet

# 7
  • Русе
  • Мнения: 212
Моля се бог да ти помогне и да се срещнете.Успех... hug

Общи условия

Активация на акаунт