Изтекли околоплодни води в 5 месец

  • 12 763
  • 34
  •   1
Отговори
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 На моя приятелка в 5 месец тази нощ са й изтекли част от околоплодните води. Включили сая на система и за сега уж е спряло изтичането. Има останало количество, но не е ли опасно това за бебето? Моля ви, ако някой има инфо,нека да сподели! Praynig

# 1
  • Мнения: 7 716
Серизно и лошо. Sad

# 2
  • Мнения: 268
Съжалявам много  Sad. Определено не е добре това, дори да има някакво количество останало, мисля че се създава голяма опасност от инфекции .. Дано всичко да е ОК с приятелката ти  Praynig. Нека кажат момичета, които са по-компетентни..

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
чЕЛА СЪМ, ЧЕ ПРИ ОСТАНАЛИ МАЛКО ВОДИ МОЖЕ ДА СЕ ИЗНОСИ...НО ВСЕ ПАК ТОВА СА 4 МЕСЕЦА ОЩЕ. дАНО Е С ДОБЪР КРАЙ.

Пос..сори за големите букви.

# 4
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Не вярвам,че за бебето ще е добре, но тука нашите мили"специалистки" са убедени,че на бебето му е добре #Cussing out Уф, дано сте прави Praynig

# 5
  • Мнения: 7 716
Няма ли начин да се консултира със специалисти от София?

# 6
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Относно консултирането - бих я грабнала и завела, но ....
а иначе снощи са изтекли и останалите води и сега е на системи и предизвикват раждане  Cry

# 7
  • Мнения: 268
съжалявам много, това е ужасно  Cry. дано да се възстанови бързо и скоро да си имат бебче  Praynig.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Много съжалявам за приятелката ти!

# 9
  • Мнения: 3 010
Относно консултирането - бих я грабнала и завела, но ....
а иначе снощи са изтекли и останалите води и сега е на системи и предизвикват раждане  Cry

Tова наистина е доста жестоко   Sad и аз пожелавам да се съвземе бързо и и смело да пожелае отново беб4е, което съвършено да износи и роди  Hug

# 10
  • Мнения: 84
 RAVIA, много съжалявам за приятелката ти.  Sad Тя сега ще има огромна нужда от подкрепа, емоционално сигурно е срината. Бъди колкото е възможно до нея и не и позволявай да се дълбае много в черната дупка, ще има и друг шанс.

# 11
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 newsm51 БЛагодаря ви!

# 12
  • Мнения: 1 868
Здравей ,за съжаление на мен ми изтекоха водите в 5 месец и то в края ,но май нищо не може да се направи.Има вариант само ,ако е така нареченото винтилно изтичане ,но не е хубаво за плода и почти е сигурно ,че ако наистина е изтичане ще и предизвикат изхвърляне.Наистина ужасно съжалявам ,защото знам колко е отвратително.

# 13
  • Мнения: 1 868
Извинявам се чак сега видях ,какво си писала по горе .Наистина е много важна емоционалната подкрепа сега.Стискам палци всичко да приключи бързо и успешно.

# 14
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
съжалявам...
както са писали няма начин да се предотврати, да се спре, да се помогне за "наваксване"
няма нищо което да се направи в толкова ранен месец
при малко изтичане би могло да се чака до 7-ми мисиц...но обикновено за да се види че изтичат водите -е тръгнал аборт...
пиша го просто ако някой др има някога въпроси...но дано не се случва повече...

Общи условия

Активация на акаунт