покривка за легло?

  • 5 257
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 880
Моля ви кажете от къде да си купя хубава покривка за лелго,къде има такива магазини в софия?Преди имаше един  на бул.Македония,но отдавна не съм минавала натам,някой знае ли дали още го има?То май и от спален комплект имам нужда,дайте някакви идеи.

# 1
  • Мнения: 2 211
КРИСТИОР - Руски паметник
КОРТИНА - бул. Бъкстон
ХОУМ СТУДИО - бул. Г. Делчев
МОЛ ЪФ СОФИЯ - бул. Стамболийски

# 2
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
LaPerla скоро и аз трябваше да си избера покривка за спалнята но я исках тъничка, изчистена без финдифлюшки и тем подобни циганиики и да ти кажа това което търсих го намерих в Търново но на цена над 80лв., което не ме устройваше. За това направих друго пообиколих малко по килограмите в дните когато има доста интересни неща и си взух две по-пълтни подобни на сатен пердета съединих ги и се получи страхотна покривка даже остана и за две декоративни възглавнички. Wink

# 3
  • Мнения: 1 172
Нашите са купувани от магазините на Happy Dreams. Имат магазини и по Стамболийски,  и в Студентски град.

На Manterol са - испански. Обаче не са много евтини. Около 300 лв струва покривалото за спалнята, към което вървят и 2 калъфки за възглавници.

Така изглеждат (не е точно нашия модел, но се вижда колко са изчистени):

и когато ние купувахме, имаха доста богат избор.

От провинцията съм купувала един спален комплект, на който завивката е много тарикатска. Може да служи и като покривало. Много е тъничка - като за лятото. А в нея може да се сложи и по-плътна завивка и да става и за зимата. 

# 4
  • Мнения: 115


Нашата покривка е от същия плат като пердетата, като дадох да ми я ушият на ул.Пиротска под колоните. Шиенето ми излезе около 50лв. Много съм доволна.

# 5
  • Мнения: 1 172


Нашата покривка е от същия плат като пердетата, като дадох да ми я ушият на ул.Пиротска под колоните. Шиенето ми излезе около 50лв. Много съм доволна.

Такова решение видях в един хотел. Прекрасно беше. Не знам как иначе биха се съчетали толкова добре завеси и покривало.
Само че аз нямам пердета в спалнята (имаме покривни прозорци и специални щори за тях).

# 6
  • Мнения: 115
След "ПИРОГОВ" по ул.П.Славейков има едно магазинче за платове / качваш се по едни стълби / и там последния път продавачката ми каза, че шият кувертюри и спални комплекти по каталог. Имаше доста интересни неща. Успех в търсенето.

# 7
  • Мнения: 880
Много ви благодаря за предложенията bouquet. В крайна сметка може и да  дам да ми ушият. на мен ми трябва нещо в розово или светлосиньо.300лв ми е малко повече от това,което бях предвидила,но ще отида да ги погледна все пак.

# 8
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Виж какво се предлага ето тук:
www.nani.bg

# 9
  • Мнения: 5 228
Преди време гледах страшно красиви покривки за легло в един магазин за спално бельо, на междинния етаж в Скай Сити Център в Гео Милев. Струваха 250 лв. Страшно красиви, от различни парчета, тип пачуърк. Имаше няколко цвята.

# 10
Здравеи маме,
Може да си направиш по поръчка в " Pretty Things" или да си купиш от там каквото имат в наличност.
Магазинът им се намира бул. П. Евтимии N 21Б( с входа от ул. 6-ти Септември).
Имат и интернет страница: www.e-prettythings.com
Дано да ти хареса нещо!

# 11
  • Мнения: 880
Вижте какво открих тук: http://www.panagurishte.com/index.php?act=products&id=18&page=2 Разкошни са,като за принцеси,ама то и цените са им такива Wink Но ето това може би ще ми свърши работа http://www.panagurishte.com/UserFiles/Image/site_images/155026_DSCF0181.JPG Още утре ще отида в скай сити да ги разгледам,дано
се уредя с нещо Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 6 248
Аз си купих покривка за легло от индийските магазини, памучна е, на ивици, за двойно легло струваше някуде към 30 и няколко лева.

# 13
Pretty Things са си сменили местоположението.
Вече се намират в по-голям магазин на ул.Кракра 12 при Университета .
Една приятелка е снимала новият им магазин. Изключително приятен.
Ето линка със снимките й :  http://artetage.blogspot.com/
Ето и официалният сайт им сайт:  http://www.e-prettythings.com/

Общи условия

Активация на акаунт