Хубав детски килим?

  • 8 028
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 622
Откъде мога да купя хубав килим за детска стая-нещо весело, с картинка, преравям нет-а, но са все едни такива постни картинките. Нямам време да обикалям и ми се ще да отида на 3-4- конкретни места, където предлагат детски килими и направо да харесам нещо.
Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 371
Ами отиди в Carpet Max. Има такова разнообразие.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 622
А къде е това, магазин ли е? Не го намирам в гугл.

# 3
  • Мнения: 1 371
Зависи къде живееш. Има го на Околовръстния път, точно до Айко (м/у Драгалевско и Симеоновско шосе). А също и срещу Прасешкия магазин( незнам кой квартал е - срещу затвора).
Преди около половин година имаше страхотни детски модели. Сега може да има и още повече и по-нови.  Simple Smile
 Hug

# 4
# 5
# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 220
на бриколаж има също. миналата седмица видях едни по 30 лв. - със заек един... за нашата детска взехме през пролетта пак от там 36 лв. пак със заек. имаше и жирафи и други животни. с топли цветове бяха.... това е на промоция сега там... размера им е около 150-160 см. на 110-120 см. - това е на окомер...

# 9
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Има в Декор център на Сливница. С Туити, Силвестър, с мишки  Grinning Евтини са и много красиви, но на мен не ми се струват качествени, а на това особено държах.
Аз купих от този на околовръстното срещу Царско село.

# 10
# 11
  • Мнения: 5 255
     
 
и още

# 12
Ммм тези килими на "Malena" много ми харесват.,някой знае ли къде им се намира магазина и  цени?  Praynig

# 13
  • Мнения: 5 255
....някой знае ли къде им се намира магазина и  цени?  Praynig
Във Варна  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 4 294
....някой знае ли къде им се намира магазина и  цени?  Praynig
Във Варна  Wink

Сериозно по въпроса, само във Варна ли  Crossing Arms
Има страхотни килими и тъкмо търся за детската

Общи условия

Активация на акаунт