Второто раждане

  • 1 928
  • 39
  •   1
Отговори

Анкета

Кога родихте втория път

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 22 сеп 2007, 10:57

  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,

Пускам тази анкета след като онзи ден ми казаха на консултацията, че бебето вече е слязло в таза, а аз още не съм влязла в 9-ия месец. Първия път родих 1 ден преди термина. Дали са по-чести случаите на преждевременно второ раждане - това се питам.
Благодаря Ви за отговорите   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 631
4 дни преди термина!

УСПЕХ!  bouquet

# 2
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
3 дни преди термин.

Леко раждане Hug!

# 3
  • до канала
  • Мнения: 518
Преносих 3 дни.

# 4
  • Мнения: 592
Родих 10 дни преди термина,но бях планово секцио.Иначе според мен щях и да пренося

# 5
  • по света
  • Мнения: 1 587
Второто родих 20 дни преди термина.Леко раждане! Peace

# 6
  • Мнения: 47 890
преносих, но през цялата втора бременност бях на лекарства за задържане вкл и болничен престой, от началото на 8 месец имах разкритие около 1-2 см и изгладена шийка, контракции...но всички лекари казваха че щом влезеш в 9 месец няма проблеми вече, дано устискаш дотогава, пази се повече

# 7
  • Мнения: 240
12 дена преди термина.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 958
3 дни преди термина.
Леко раждане! Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 4 397
И мойта момо беше слязла доста ранко долу и беше готова да излиза даже преди 9-тия, и ме чаха да влезна и да тичам при тях, ама тя кат; се запъна та 5 дни преди термина се появи.
Почивай си повечко  Peace
Успех, Леко и безпоблемно    bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 3 679
И мойта момо беше слязла доста ранко долу и беше готова да излиза даже преди 9-тия, и ме чаха да влезна и да тичам при тях, ама тя кат; се запъна та 5 дни преди термина се появи.
Почивай си повечко  Peace
Успех, Леко и безпоблемно    bouquet
Успокои ме    bouquet

# 11
  • Мнения: 2 242
за малко да родя в 8-ми, но полежах в патологията и го задържахме Mr. Green и то как Flutter - аха да го пренося....
в края на краищата 5 дни преди термин си направих една голяма разходка, поядосвах се малко и резултата беше на лице след няколко часа  hahaha

# 12
  • Мнения: 4 451
10 дни преди термина. Но моето не се брои, защото раждах със секцио и лекаря така прецени.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
за малко да родя в 8-ми, но полежах в патологията и го задържахме Mr. Green и то как Flutter - аха да го пренося....
в края на краищата 5 дни преди термин си направих една голяма разходка, поядосвах се малко и резултата беше на лице след няколко часа  hahaha
Все по-успокоително ми звучите   bouquet
Аз се шашнах и понеже лекарят при който ще раждам е в отпуска сега - чак понеделник ще може и той да ме види и да си каже мнението.

# 14
  • Мнения: X
И първото, и второто бяха една седмица по-рано от термина.Не планирано.
Стискай до понеделник и после на доктор.

Общи условия

Активация на акаунт