Моля, препоръчайте...

  • 724
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 362
Привет, мили дами!
Моля да ми препоръчате някой хубав (не безумно скъп, разбира се) ресторант, който е подходящ за отбелязване на годишнина от сватбата. Поради интимния характер на празника, ще сме си само двамата с либето, и ми се ще да го изненадам с някое интимно и романтично място, където да си отпразнуваме...
P.S. Миналата година го водих в "Егур, Егур" - беше много хубаво Simple Smile Та нещо такова се търси Simple Smile

Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 7 174
Горещо ти препоръчвам "Отвъд алеята зад шкафа".
Що се отнася до цените - можеш да видиш менюто в сайта им:
http://www.beyond-the-alley.com/index.htm

# 2
  • Мнения: 4 371
www.meteor.bg ул. Битоля 2

И ЕТНО, София, ул. Алабин № 35, тел. 988 75 75, 988 75 78
 newsm74

# 3
  • Мнения: 2 891
Този Метеор изглежда добре.

# 4
  • София
  • Мнения: 938
Вишните е малко, бутиково ресторантче, има само 4 маси.  Адрес - ул.Христо Смирненски № 45, тел. 9634984, 088 611315. Добър вариант, ако искате по-интимна обстановка. Отвъд алеята зад шкафа е незаслужено скъп, но има прекрасна градина. Къщата с часовника на Московска е също прилично място.

# 5
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Табиет
ул Кирил и Методий 1 Peace

# 6
  • Мнения: 4 371
Я кажете нещо за Руини, така и така сме отворили дума Mr. Green
Много билбордове има из София, но никой нищо не е споменавал Thinking

# 7
  • Мнения: 2 401
Метеор е  добър за случая.   Последно на романтична вечеря с мъжлето съм ходила в Бакхус (на В. Левски).  Обслужването е супер. Обаче бяхме съвсем сами в салона, не знам дали ако е пълно ще бъде същото и дали няма да е прекалено задушевно.   Wink Виж  го все пак.

# 8
  • София
  • Мнения: 362
Благодаря, момичета Simple Smile
Дуци, за "Руини" мога да кажа, че е хубаво, кухнята е добра, но аспирацията им много куца - понеже сме непушачи не ни кефи да ни е запушено, особено като се храним... Иначе на мен и съпруга ми много ни харесва ако не е претъпкано.

# 9
  • Мнения: 4 371
А къде е? И каква е кухнята точно?

# 10
  • София
  • Мнения: 362
"Руини" се намира на "Екзарх Йосиф" като отиваш към "Раковска" идвайки от Халите към "Раковска". Пада се точно до едни руини Simple Smile  Не те лъжа - има някакви римски разкопки там, може би дали повод за името. Кухнята е италианска - но не си и чувала за комбинациите на пиците - много интересни неща има в менюто, поне за мен!

# 11
  • Мнения: 4 965
И "Фея" става за случая, ако си запазите сепаре.

Общи условия

Активация на акаунт