В Бургас вече сме без целулит!

  • 2 249
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
За информация на всички от Бургас да ви кажа,че онзи ден четох във вестника,че пускат една уникална машина за отслабванв и целулит.LPG се казва и преди година лично се убедих в ефикасността й във Варна обаче.Препоръчвам ви го много, определено е точно за след бременност, какъвто е моя случай.Аз вече си записах час,ако някой иска ще ви дам адреса или тел.Нямаше точно такъв досега в Бс,а имаме нужда определено!Споко вече майчета,ще бъдем слаби!

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 13:43 от marinova

# 1
  • Мнения: 916
Странно! Whistling

# 2
Не се лъжете.Докато правите процедурите всичко е шест,но щом ги спрете......Само набутах сумати пари за тези процедури.Сега чистя целулита с кофеин-хем лесно,хем евтино,хем практично. newsm10

# 3
  • Мнения: 311
То е ясно, че няма метод с вечен резултат, просто споделих, че за мен това е начинът за отрицателно време и без да е съчетано с познатите диети и гладувания да бъдеш доволна с отражението в огледалото. Естествено след процедурите не става без поддържане да се запази ефекта, но е много по лесно след като тялото ти е било веднъж перфектно да си мотивиран да го запазиш.

# 4
  • Мнения: 861
Прати ми адрес и телефон, ако искаш на лични, за да не се сметне за реклама. Аз съм правила много процедури без никакъв ефект.

# 5
  • Мнения: 345
Скъпи ли са тези процедури ?

# 6
  • Мнения: 1 455
Дермосоник е по-добър, защото има и ултразвук. Иначе и двете машини са на един принцип - вакум масаж  Peace

# 7
  • Мнения: 345
Ахааа е значи нещо като вендузките  Thinking

# 8
  • Мнения: 1 455
но много по-мощно. Не може да се сравнява с вендузите - аз съм ползвала дълго време вендузите, а сега ползвам Дермосоник и разликата е огромна - несравнимо е.

# 9
  • Мнения: 345
danisport,можеш ли да ме ориентираш за някаква цена?

# 10
  • Мнения: 1 455
25 лв. за процедура - в пакет (10бр)  процедурата излиза 22 лв . Има и по-евтини (само корем или само паласки) - 15 лв, в пакет - 13лв.

# 11
  • Мнения: 311
при lpgто, само че освен вендузи действат едновременно и едни ролки,които разбиват кофти бабунките по кожата и изглаждат кожата страхотно.

# 12
  • Мнения: 861
Маринова, има ли вече ефект?
Колко процдури се правят и колко струва едната?

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 610
Тук на рекламка ми намирисва!

# 14
  • Мнения: 311
не съм почнала още, от другата седмица. иначе е 35 лв процедурата и при мен лично предния път от 5тата процедура имаше ефект, сега съм малко по тежичка и ще бъде след 6та,7ма да кажем

Общи условия

Активация на акаунт