Искам да чуя и вашите мнения

  • 915
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Здравейте.Пуснах тема и в подфорума на Д-р Нивея, но много искам да чуя и вашите мнения по въпроса.Първо дете, знаете как е , за всичко се притесняваш, та добре че сте вие. HugДетенце е на годинка и 2 месеца.Преди месец го хвана вируса с разстроството и повръщане, който завърши с излизане на първия кътник.Детето спря да върви, само лежеше...казахме си , няма сили , нормално е, е-мина, все едно не е било.След седмица настина леко, и хоп пак същата работа, спря да върви-изби втори кътник.Оправи се, даже бягаше.Сега 10-на дена по-късно не е болен, нищо му няма , но пак не иска да ходи Cry Какво е това чудо, вече взех много да се притеснявам.Педиатърката ни е на море, карам мъжът ми да го водим в Стара загора на  лекар, а той казва- А бе от зъбите е Crossing Arms-Вероятно ли е според вас.Аз мисля , че го боли коремчето, водих го на лекар, няма нищо притеснително, и изследванията са хубави newsm78.Верно е, кътниците избиват много трудно и бавно, но чак да спира да ходи.....оооох ще полудея, кажете какво да правя?Само да допълня, не са му слагани никакви ваксини в близките 5-6 месеца.
Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 442
моето мнение е да не чакате, а да го заведете на лекар. чак пък от зъби да не иска да ходи детето!
а как показва, че не иска да ходи - когато го изправите, плаче ли?

# 2
  • Мнения: 47 902
само лежи и е отпаднал, или е весел, но не иска да сяда и ходи?храни ли се, пие ли течности, пишка ли достатъчно?какво значи не ходи?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 428
Не мисля, че трябва да се притесняваш. Като се почувства сигурен в себе си, ще си проходи нормално. Може би е по-неуверен след болестите. Едва ли има връзка със зъбите.

# 4
  • Мнения: 690
Майка ми ми е казвала, че аз съм проходила на 10 месеца, но веднага след това са ме подкарали зъбите и съм спряла да ходя докато не са избили.
Значи възможно е, но най-добре идете на лекар, за да видят дали е от вируса и зъбите тази отпадналост.

# 5
  • Мнения: 187
Весел е, храни се добре, пие течности,но повече от всякога се гушка в мвн и като го пусна на земята да върви, не иска, все едно няма сили, протяга веднага ръце да го взема.Иначе стои изправен в кошарата, пълзи...но не му се  върви.

# 6
  • Мнения: 315
не се притеснявай явно ти прави номера за да го носиш

# 7
  • Мнения: 1 877
Душичка,лелина!Явно се е стреснал повечко от всички перипетии и затова сега търси сигурност при теб.Повече любов и търпение!

# 8
  • Мнения: 2 211
Ваксиниран ли е наскоро?

# 9
  • Мнения: 753
За успокоение на вас, защо наистина не отидете на лекар в по голям град, поне аз ако съм във вашата ситуация....хммм...щях да хукна за София, като се познавам,...успех

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 409
аз винаге съм се придържала че е подобре д аправиш това което трябва пък да става това което е !
та по-добре посетете лекар, или се свържете с педиатърката си по моб.тел или някой който я замества

Общи условия

Активация на акаунт