Зелмер или Делонги?

  • 5 138
  • 2
  •   1
Отговори
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Ще си купувам прахосмукачка,перяща с воден филтър.Бях се спряла на Делонги,но след много гледане започнах да се двоумя. newsm78На консултантите в магазините им нямам вяра.
Ако може някой да сподели личен опит и впечатления.

# 1
  • Мнения: 23
аз писах веднъж за Зелмер.Имах голям мерак за прахосмукачка с воден филтър и си я купих с голям кеф преди около три години.Но се оказа,че е прекалено тежка за ежедневна употреба и освен това,в началото дърпаше много силно,после -не.Сега я използвам само за пране(не пере лошо),а си чистя с най-обикновен Самсунг с постоянна торбичка Joy.Ако сега правех този избор,щях да си купя малка с воден филтър и отделно-перяща.Приятелката ми също има Зелмер,която си отвисява без да я използва,по същите причини.Така,че помисли добре Laughing

# 2
Аз си купих Зелмер от Денси (в Студентски град). Тя е само с воден филтър и няма възможност да пере. По-лека е и е удобна за всекидневна употреба. Ползвам я вече 1 год. и съм много доволна. Аз мисля, че ако имате повечко килими е по-добре да е с воден филтър. Има една турбо четка, която се купува допълнително за килими. Страхотна е!!

Общи условия

Активация на акаунт