Въпрос за придружител в самолет

  • 751
  • 4
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте!
Имам един въпрос и ще съм ви много благодарна ако можете да ми помогнете.
Племенницата ми ще пътува за Дубай в Петък. На 11г. е. Ще лети сама. Има престой два часа в Турция. От тук казват,че не могат да осигурят придружител, а могат от Турция. Та след всичкото питане ние така и не разбрахме дали в Турция ще я вземат направо от самолета или тя трябва да отиде някъде там и да пита. Ама тя не знае английски и не знам как ще пита. Та това да ви питам. Как стои въпросът с този придружител ако знаете?

# 1
  • Canada
  • Мнения: 277
Не се притеснявай, щом сте платили за придружител зна4и : ще я 4акат на вратата на самолета в Турция и ще я придружат докъдето трябва, след това я предават на стюарда в самолета, в Дубай пак я посреща някой на вратата  на самолета и я предават на този който е записан като посреща4.
Много са организирани или поне това , което съм видяла и 4ула.....
Успех и лек полет! Peace

# 2
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Да, по принцип за непридруженото дете се грижи наземния персонал. Един човек би трябвало да е зачислен при нея и да се занимава само с нея(както по време на изчакването, така и при преминаването на всякакъв вид проверки). На борда, за нея се грижи една от стюардесите, обик. старшата.

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 239
Благодаря ви много.
Наистина всичко е било организирано и навсякъде е била придружавана. Вече е в Дубай Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 15 435
Слава богу, като прочетох отначало, направо настръхнах - само малко момиче....

Общи условия

Активация на акаунт