за виенето на свят ми е въпросът

  • 1 482
  • 8
  •   1
Отговори
здравейте майчета,
и аз да попитам нещичко. От няколко дни все ми се вие свят, а причина за това не намирам. Ходих и на лекар и той не откри нещо нередно , а проблема си стои. Абе много странно, вече това почва да ме притеснява. Споделете ако сте имали подобен проблем как сте го решили.

# 1
  • Мнения: 6 029
гади ли ти се?
някакви болки във врата, или да те боли ухо?

# 2
  • Мнения: 952
а кръвното как е? моето е ниско и понякога при рязко ставане ми се завива свят Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 453
Има ли вероятност да си бременна? Thinking

# 4
благодаря ви за въпросите момичетата. искам да ви отговоря на тях. Нямам вероятност да съм бременна, макар че симптомите ми са като за бременност, а и това гадене. Естествено това ми беше първата мисъл, но го отхвърлих след като теста е негативен. Незнам появам да мисля че може и да е от нерви ама знае ли човек.

# 5
  • загубено
  • Мнения: 6 480
Аз имах доста време,чак започна да ми писва.
Всичко си беше наред,иследванията перфектни.Кравно,нерви....така казаха лекарите.Чак скенер за хипофизата правих.
Излезе щитовидната жлеза.

# 6
  • Мнения: 2 005
От две години ги имам същите симптоми и ако знаеш на колко лекари съм ходила , направо ми се зави още повече свят, а пък как и повръщам-ужассссссссс #Cussing out Накрая се оказа, че е от нерви- нарушена вегитативна нервна система и от там получавам вестибуларни кризи и се поддържам с малка доза Антилепсин Rolling Eyes Ако го спра ужасията пак се появява-виене на свят, като че ли се намирам в лодка и повръщане+глъхнене в ушите newsm78

# 7
  • Мнения: 6 029
благодаря ви за въпросите момичетата. искам да ви отговоря на тях. Нямам вероятност да съм бременна, макар че симптомите ми са като за бременност, а и това гадене. Естествено това ми беше първата мисъл, но го отхвърлих след като теста е негативен. Незнам появам да мисля че може и да е от нерви ама знае ли човек.

начи врата не те боли? пий повече сладки течности. отиди на невролог!

# 8
  • Мнения: 127
При шипове във врата се получава сетовъртеж но ти си отиди и на доктор все пак.Успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт