Преглед след раждане?

  • 1 482
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Ходихте ли на преглед след раждането и ако да кога?
Притеснявам се дали докторът трябва да даде зелена светлина за секса или мога да си действам на своя глава.
Вие чакахте ли разрешение за креватните упражнения.

# 1
  • Мнения: 46 434
Не съм чакала разрешение, при изписването ми казаха, че като свършат лохиите, ако искаме- няма проблем.

На преглед отидох на датата, която ми назначиха, беше записана в документите, с които ме изписаха, около месец след това.

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Aз лично ходих след 40 ден на преглед.И не съм чакала доктора да ми каже дали мога да правя секс или не.Стига да не те боли ....няма проблеми  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 111
И аз не съм искала разрешение, след лохиите и при добро желание - може  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 4 585
Не преглед отидох чак три месеца след раждането. Blush Дотогава се само се каних и най-накрая отидох. Слава богу всичко беше ок.
За секса не съм искала разрешение - правихме около 20 дена след раждането (секцио).

# 5
  • София
  • Мнения: 5 079
След раждането имах проблеми с шевовете и се наложи да го посетя. След това трябваше пак да отида, но така и не успях.  Embarassed Възстанових се и не видях смисъл да се допитвам до него, действах на своя глава (когато се почувствах готова и "оздравяла"). Но доста време ми отне докато се престраша, де.

# 6
  • Мнения: 1 269
ходих,трябваше да отида след 5 седмици,но се забавих малко.не чакай разрешение,ако се чувстваш добре давай Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 381
След спирането на лохиите- действайте WinkНа преглед отидох месец след ражаднето.

# 8
  • Мнения: 741
Аз отидох един месец след раждането,просто исках да съм сигурна,че всичко е нормално

# 9
  • Мнения: 455
Аз ходих на преглед на 45 ден след раждането.Чакахме го да ни "разреши" да правим секс,т.е. да види дали всичко е наред-за наше успокоение.А аз доста след раждането кървях-до 36 ден и имах 5 шева.С две думи беше ни страх!

# 10
  • Мнения: 254
На мен като ми сваляха конците ( със секцио съм) седмица след раждането ми каза докторицата, даже дори ме поощри  newsm62, да започваме след 2-3 седмици. Друг е въпросът дали започнахме  smile3532 А прегледът след раждането ми беше след 6 седмици след секциото.

# 11
  • Мнения: 4 496
Около 40 дни след раждането ходих на преглед.За секса-казаха ми-когато се почувствам готова физически и психически... Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 546
за преглед - около месец и половина след операцията. за секса - около месец - месец и половина след раждането, ако нямам оплаквания някакви

# 13
Според мен всичко е много индивидуално. Зависи от много неща , аз ходих на преглед  10 дни след раждането и после след 2 - 2.5 месеца, но се чистих цели 50 дни. Що се отнася за секса определено чаках разрешение, но имах много вътрешни шевове. Ако всичко обаче е ок и имаш желание действай.

# 14
  • Мнения: 2 677
Отидох месец и половина след раждането, след като ми спряха лохиите.

Общи условия

Активация на акаунт