Нещо да кажете за хапчето Xenical

  • 657
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Някой пробвал ли е хапчето Xenical и има ли ефект? А да знаете каква му е цената?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 321
В момента го пия,свалих за сега 2кг. за около две седмици.Голяма гадост е обаче,защото те избива на разстройство и всичко в тоалетната става много мазно(наистина много Sick)задължително трябва и препарат да се хвърля с водата....
За паричките е 84лв-два блистера.За около седмица се изразходва един блистер.За резултата не знам какъв ще е,но парите определено са много.....

# 2
  • Мнения: 235
И аз съм го пила този Ксеникал. Не е лош , отслабва се докато го пиеш , зависи колко имаш за сваляне и колко го пиеш , но лично според мен не си заслужава.То е на принципа , че веднъж на ден ядеш мазно и забранено и пиеш хапчето тогава , а през другото време от деня внимаваш какво ядеш. И като спреш хапчетета , какво? Пак си надебеляваш защото не си привикнал към определен режим и ти се яде.

# 3
# 4
  • Мнения: 1 531
много бързо се качва след това.като го спреш и се върнеш към нормално хранене има йо-йо ефект. а ако спазваш диета с редуцирани мазнини, няма нужда от ксеникал.
а гадното разстройство си е наистина гадно и недай си боже да те хване на улицата или докато работиш.

Общи условия

Активация на акаунт