веритикален или хоризонтален фризер

  • 1 675
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 953
може да е имало такава тема,ако да - сори ,че се повтарям.
та въпроса ми е следния - какъв модел фризер предпочитате,и къде смятате ,че ще е по-наредено и удобно за ползване.
аз сега се чудя какъв да избера.
и съответно каква големина да бъде.

# 1
  • Мнения: 4 111
Хоризонталният фризер е като ракла, вертикалният е с чекмеджета. Смятам, че вторият тип е по-удобен, а и заема по-малко място.
А големината зависи от вашите нужди.

# 2
  • Мнения: 2 035
И аз съм "За" вертикалния  Peace Много по подреден може да си го държиш и да намираш всичко много по лесно без да се налага да изваждаш половината продукти, защото си затиснала с тях това което ти трябва  Peace
А големината наистина е въпрос на нужда, вие си решавате  Wink

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 21:14 от val_stef

# 3
  • София
  • Мнения: 903
На мен лично ми харесва повече вертикалния - защото е по-подреден и заема по-малко място. Но пък от друга страна хоризонталния побира доста повече неща. Така, че всичко зависи от това за какво ще го ползвате.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Вертикален естествено.Задължително  Но фрост система.Хоризонталния образува скреж,като замръзнат пакетите нямат вадене.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 817
.............Но пък от друга страна хоризонталния побира доста повече неща. ............

И като ти се наложи да извадиш нещо от най-долу, изваждаш целия фризер  Mr. Green



На мен лично ми харесва повече вертикалния - защото е по-подреден и заема по-малко място

 Peace

# 6
  • Мнения: 1 277
Вертикален - писали са ти - много по-удобен е!

# 7
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Вертикален - причините са изброени по горе

# 8
  • Мнения: 524
Вертикален.

# 9
  • Мнения: 4 343
зависи за какво ти трябва,във вертикалния не може да замразиш цяло агне например трябва да го разфасоваш,от друга страна хоризонталния заема мого място и трудно се реди /като в ракла/.обикновано вертикалния е по-тих,но гълта повече ток.не знам ти прецени според нуждите си.

Общи условия

Активация на акаунт