Кухни във Варна- от къде?

  • 51 388
  • 176
  •   1
Отговори
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Къде във Варна поръчахте изработка на вашите кухни? Доволни ли сте, бихте ли ми препоръчали фирма за изработка. На какъв материал се спряхте и каква беше ориентировъчната ви цена?

# 1
Николови мебел 3 метра мдф ипдч 1700 с мифка и поставяне 2000

# 2
  • Мнения: 5 178
Това е много общ въпрос, цената на кухнята не зависи само от материали и метри. Зависи и от механизмите и дръжките и тн.
Моята все още се прави 3м само долни шкафове ПДЧ Wodego, бар плот от стъкло - 1.5м. На големи чекмеджета= скъпи механизми (60 лв на чекмедже), майсторите казаха 1000 лв с монтажа, мивката си я купуваме ние 140 лв (полимер мрамор). Дръжките ми са от евтините по 3-4 лв бройката, защото има и много красиви по 10-12

При мен не е фирма, а майстори

# 3
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Може ли координати на тези майстори, какво производство са тези Wodego?
Къде се намират тези Николови мебел?
Може ли снимки, какви цветове избрахте?

# 4
  • Мнения: 5 178
a za snimki rano o6te

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Механизмите могат да оскъпят доста кухнята. Ако смяташ да похарчиш повече средства, потърси хубави механизми.
В Бурлекс правят хубава кухня. От там взехме и уредите. Много доволен от консултацията в тамошния магазин.

# 6
мебели Николови има в Владиславово Вьзраждане и Аспарухово а тел са 510 819    522 660   а  в Аспарухово е 370147  аз  там е порьчах  и сьм доволна в момента там си правя  детската

# 7
  • Мнения: 5 178
Като дойдат да монтират ще ги питам искат ли още поръчки, защото са взели да обзавеждат хотел и спа център..
Wodego са немски плоскости, тяхния плот е най-хубав Дурапал покритие

# 8
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
мебели Николови има в Владиславово Вьзраждане и Аспарухово а тел са 510 819    522 660   а  в Аспарухово е 370147  аз  там е порьчах  и сьм доволна в момента там си правя  детската


Сетих се кои са Николови, аз ходих в магазина във Владиславово и не останах никак впечатлена.Честно казано ми се стори, че има само боклуци, с малки изключения, да не говорим, че даже не могат да си изложат стоката - така че да грабва поглед, а всичко е нахвърлено където има място.Незнам за качеството им, но както видях и две лелки да се карат пред клиентите, направо си излязох.Нямам добро мнение за тях, предвид голямата конкуренция и чак съжалих, че се разкарвах толкова път да бия до Владиславово.

# 9
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Бурлекс правят хубави неща, но са много заети и честно казано цените са малко надути, то всеки иска да работи само с богати клиенти, ама все пак, търся нещо средно като цена и качество. За една кухня да дам 12000 без уреди ми се струва страшно много.
Даже и на Паприков кухните ми се струват скъпи.

# 10
  • Мнения: 251
Здравей!
Вчера ми монтираха кухнята и съм изключително доволна. Взехме я от мебели Инкомсис. Намира се на улица Васил Друмев 3, зад ВИНСА е. Ако искаш се разходи и до там.

# 11
  • Мнения: 2 768
Бурлекс правят хубави неща, но са много заети и честно казано цените са малко надути, то всеки иска да работи само с богати клиенти, ама все пак, търся нещо средно като цена и качество. За една кухня да дам 12000 без уреди ми се струва страшно много.
Даже и на Паприков кухните ми се струват скъпи.


за надути цени може да говориш, само ако си запозната с ценообразуването на даден производител  Wink при нас от Wodego правим не кухнята а само касите на мебелите...

"средно качество" за Бурлекс не съществува като понятие, а е логично това да води и до висока цена

# 12
  • Мнения: 5 178
E aз не съм казала, че ще е супер лукс с плоскостите на Wodego.. но се надявам да изкара 5-6 години и после да сменяме апартамента. Пък и модата се мени

# 13
  • Мнения: 2 768
Разбира се, KOTE, всеки действа според плановете и средствата си!

Но да се дават оценки като "надути цени" предполага малко познаване на материята, това исках да кажа с поста си.

# 14
  • Мнения: 5 178
  Разбрах !!! от какво се засегна.., но има и един момент с киселото грозде Simple Smile

Аз бях писала за недоволни приятели, но от преди 2 години и го разисквахме.. В момента отзивите за Бурлекс са отлични.
Аз се интересувам обаче от едни легла детски на релси. Малка ми е  детската, а и в плановете влиза звяр номер 2 та искам 2 легла, които да се прибират едно под друго и през деня да има място за беснеене. Варианта 2 етажно легло в класическия вид отпада, не ми харесва едното да спи на 1, 6 от земята

Може ли малко инфо, на каква височина са леглата.

 

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 10:51 от KOTE

Общи условия

Активация на акаунт