кашлица?

  • 407
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 672
Момичета дъщеря ми е на 4 месеца и вече трети ден е с ужасна кашлица.водих я на лекар и и изписаха сироп за кашлица, витамин C на ампули и да и давам профилактично Панадол сутрин и вечер.Искам да ви попитам за колко време долу горе действат тези сиропи за кашлица?Благодаря ви предварително



# 1
  • София
  • Мнения: 3 610
много зависи от заболяването,от това дали е предписано най-доброто лечение,а при бебчетата нещата са и по-трудни т.к те немогат да съдействат за лечението,но ще мине не се притеснявай поне седмица нека мине и ако нещата не отслабват и не се повлияват отиди отново при лекаря.Успех и бързо оздравяване.

# 2
  • Мнения: 1 672
благодаря
аз я заведох във вторник и докторката ми каза в петък да отидем пак , но все пак аз искам да чуя вашите мнения от вашия опит.



# 3
  • Мнения: 793
Има ли сополи  newsm78 Моята най- често кашляше от стичане на секрети от носа, като го изчистех кашлицата намаляваше Peace Другото което правех е да и  повдигна матрака с една възглавница и така спеше иначе само кашляше  Peace По принцип- сиропа за кашлица при нас действаше най- малко след 24 часа Peace

# 4
  • Мнения: 1 672
ами видимо няма хрема ,но като диша сякаш се чува че има навътре,а тази нощ докато спеше ме ни е кашляла, но сутринта като се събуди и започна веднага да буха



Общи условия

Активация на акаунт