Частни детски ясли във Варна

  • 744
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Здравейте.Искам да попитам какви ,къде и колко частни ДЯ има във Варна.Предварително Ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 635
записвам се да следя темата и мен ме интересува

# 2
  • Мнения: 2 616
На първо мислене:
1. Малкия принц в Чайка
2. АВС в Морската градина
3. Има занималня, полудневна, без спане и хранене, на центъра, мисля че е в третата отбивка в дясно след "Биберон" или като се тръгне от "Пингвините" нагоре към булеварда, на разклонението на уличките преди него, в ляво
4. Същият тип занималня има и на "Шипка"

# 3
  • Мнения: 4 585
и мен ме интересува
аз доколкото знам малкият принц е детска градина след 3г
моля за кординати тел  на АБЦ , къде се намира?
както и на другите и какви са условията?

# 4
  • Мнения: 2 616
Ох, нямам им условията, трябва на място да питаш. АБЦ е точно до зоопарка.

# 5
# 6
Здравейте, аз живея на почивка и също се оглеждам за ясли, тази до зоо къта-авс е в една стара къща с много малко дворче, струва ми се че е много влажно там, но не съм влизала. Предполагам че са се постарали вс да е наред, но няма много слънце там...  Confused От сега трябва  да търся, че няма много избор

# 7
Частни детски ясли във Варна не съм чувала да има. "Малкият принц" със сигурност е градина. Занималните са за по-големи деца - там не се спи. Не бъркайте градините с ясли. В детските ясли децата са от 1г. и 6мес. до 3 години и поради тази причина им се осигурява сън на обяд, за тях се грижи медицински персонал. Не зная дали някой би се наел да се грижи за толкова малки деца.

Общи условия

Активация на акаунт