Тиймбилдинг-препоръчайте хотел

  • 1 570
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 320
Може и да е малко нестандартно питането, но ако някой може да помогне с идеи Simple Smile.
Та значи издирва се хотел, подходящ за около 100 човека, максимум 40 лв/човек/нощ, не повече от 2 часа път с кола от София. Хотелът трябва да е средна хубост - хем да е приятно, хем да не е подтискащо луксозно /служителите са с различни позиции и длъжности/.
И друг въпрос - за такова начинание кое е по-изгодно - да се обърнем към турагенция или да се наговаряме директно с хотела?

# 1
  • Мнения: 189
Нашите тиймбилдинги се правят по морето, затова не мога да се сетя за хотел близо до София. Правили сме и на Хисаря, мисля че е подходящо, както и във Велинград.  За 100 човека ще ви направят отстъпка в хотела така или иначе. Освен това смятам, че е по-добре да си говорите с хотела направо - по-големите хотели си имат отдел, който урежда всякакви събития.

# 2
  • Мнения: 410
Имам приятел,който съвсем скоро организира такова мироприятие за една група, за хотела в който работи.Знам колко нерви хвърли за да организира и задоволи къпризите на искащите,но предлагането наистина е хубаво.
По съображения за сигурност не искам да споменавам местноста и хотела,защото много се е изписало тук за този хотел,в отрицателен аспект,макар че аз бих оборила всяко едно къпризно мнение,защото те си бяха чист каприз.
Ако имаш интерес,пиши на личния.Мястото е на около 2 часа път от София,в балкана сред прекрасна природа.

# 3
  • Мнения: 1 299
Аз съм била на морето и на Банско.... нямам идея кое край София е подходящо...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Моя мъж е ходил на Боровец. Wink

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Преди 4 години в Сандански Св Врач,но сега не зная какво е състоянието на базата.

Общи условия

Активация на акаунт