Неспокоен сън

  • 450
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте!Ниесме само на 25 дни .Тази нощ бебето беше адски неспокойно.Събужда се обикновено към 01-02 и към 04 за кърмене,но тази нощ от 04 до 11 не искаше да спи и само мрънкаше.Разплака се за първи път много разлино от друг път.Цялата почервеня и се дереше с пълно гърло.Ситуацията е необичайна за нас и се притесних много.Има колики определено и започнахме да даваме капки Еспумизан,но ни посъветваха да не и се дава "химия".От капките определено се успокояваше,но от 2-3 дни не съм и давала.Какво бихте ме посъветвали?Обичайно ли е през деня да спи ,а след 03-04 вечер да не спи?Предполагам,че те не правят разлика между ден и нощ ,но идея нямам как ще я караме така....Какво мога да направя за спокоен сън?Да продължавам ли да и давам капките?

# 1
  • Мнения: 368
Може да пробваш с чайче против колики - има най различни. Опитай този на ХИПП

# 2
  • Мнения: 1 432
На гърда не се ли успокоява?Наистина може да са колики,при нас помага6е топло чайче  Grinning

# 3
Давам и чайче,обаче и това не помага.Някой има ли отзиви за капки Бейби Кучоло?Били на растителна основа.

# 4
  • Мнения: 368
Защо не се посъветваш с педиатъра Ви какви капки да даваш. Той предполагам най добре ще каже.
Кърмиш ли или сте на АМ?

# 5
  • Мнения: 377
Аз си давам Саб Симплекс, вече 3 месеца преди всяко хранене по 15 капки по съвет на педиатъра и само 2-3 пъти досега ми се е случвало да реве от силни колики. Чая на Хип също е много добър, но го давам ако се появат колики между две хранения и помага почти мигновено.

Общи условия

Активация на акаунт