Почвам да мразя мъжа си

  • 12 457
  • 41
  •   1
Отговори
Здравейте. Искам да питам какво се прави, когато от мъжа в когото сте се влюбили е останало само прасето? Ходи на работа, прибира се и се тръшка пред компютъра. Търси какво да яде и това е. Не се сеща и една мила дума да каже или да излезем някъде на разходка. Не искам да се развеждам, нито да му изневерявам. От известно време не искам да правя секс с него. Не ме възбужда просто.Вярно 4е се грижи за мене ама на мене не ми трябва баща ами и съпруг. Как мога да го променя?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Първо и най-важно - разговор. Защото знаеш, че мъжете много-много не се замислят и усещат, като с (без)действието си нараняват жената. Може изобщо да не подозира, че трябва да е по-мил с теб и че това ти тежи. Така че преди да действаш по друг начин, поговорете. Аман от тези тъпи компютри значи, правят от човека робот,аааааа #Cussing out

# 2
  • Мнения: 3 675
според мен трудно ще го промениш,то и моят мъж ме разни понякога, когато не е моето и то доста.но и аз не искам да се развеждам.моят не виси пред компютъра, а гледа телевизия.за излизането не мога да се оплача, всеки ден след работа ходим на кафе.моят съвет е-поговорете и му кажи с какво те дразни направо, те мъжете от  заобиколни приказки  не разбират.опитай, може да помогне.

# 3
  • Мнения: 1 329
Ако нямате деца, разговор даваш 2 ри шанс, и ако не се промени си намираш друг.
Ако имате деца пак същото, само може 2рите шансове да са повече от един. Дори и да се поправи в повечето случай нищо не е както е било преди. Ако мислиш че можеш да живееш с човек който не държи на теб, остани с него.

Счупеното трудно се лепи. Много е важно да разбереш за себе си дали си заслужава.
И компютъра не е виновен. Той е начин да си уплътняваш времето, когато ти е скучно.

# 4
  • София
  • Мнения: 589
Споко,и на мен ми се случва от време на време.Имам чувството че ще му извия врата и не мога да го дишам #2gunfire.Но после ми минава.Поне се усеща.
Първо му обяснявах после само го стрелках с поглед Close и бързо коригираше поведението си.Трябват разговори на първо време.И другото което бих ти предложила е повече внимание и грижи за себе си.
Отиваш на маникюр,прическа някое ново тоалетче,и ако не му се излиза, да гледа детето Flutter.
Ти демонстративно се фръцкаш взимаш си чантичката и излизаш.При мен помогна
Пробвай  bouquet

# 5
Ами лошото е че вече говорихме и той каза "такъв съм си" не бил романтик и това е. Дразня се че аз за него мога да се променя, а той за мен не може. И постоянно ми изтъква че съм се държала детски и съм мърморила за глупости. Не си пести думите да каже че на някоя циците били хубави, а мен като ме види да се оправям пред гледалото най-много да измърмори що се мислиш за най-хубавата на света. С приятелите си много обича да се бъзика на мой гръб. Значи ако не го обичах нямаше да има проблем. Хем ме хранят хем не ми досаждат за внимание. Ама това е грозна картинка и не си представям семейството така. А вие как бхте реагирали ако мъжа ви коментира пред вас на някоя друга прелестите? А за себе си не сте чували хубава дума от поне година?

# 6
  • Мнения: 1 329
Зависи какъв майтап си прави на твой гръб. И по точно как го прави. Това за циците го прескачай като го чуеш, те или искат големи, или малки, или не знаят какво искат и затова коментират.Ако коментарите са злостни тогава имаш проблем, ако всичко казано е  наистина на майтап, тогава няма за какво да си го слагаш на сърце.

Деца имате ли?

# 7
  • Мнения: 368
Остави го сам да си готви и чисти. Накарай го да те оцени по накакъв начин - да разбере че не си даденост поне

# 8
  • Мнения: 412
Здравейте. Искам да питам какво се прави, когато от мъжа в когото сте се влюбили е останало само прасето? Ходи на работа, прибира се и се тръшка пред компютъра. Търси какво да яде и това е. Не се сеща и една мила дума да каже или да излезем някъде на разходка. Не искам да се развеждам, нито да му изневерявам. От известно време не искам да правя секс с него. Не ме възбужда просто.Вярно 4е се грижи за мене ама на мене не ми трябва баща ами и съпруг. Как мога да го променя?
здравей, искам за начало да кажа, че преди няколко месеца и аз влизах, като "анонимка" тук и задавах подобни въпроси, теразещи главата, сърцето, а и цялото ми същество. После, искам да ти кажа, че при мен разговорите не помогнаха. Дано при теб да успеят. Моят мъж си е се такова прасе, въпреки обещанията и оправданията му.
Все още не съм предприемала по-генерални стъпки, но имай ми доверие, напълно разбирам как се чувстваш в момента, или поне така мисля. Вчера четох темата ( а може и днес да беше) за най-романтичните жестове, които мъжете са направили на половинките си. Е, казвам ти онемях от завист, благородна завист и желание и на мен някой да поднесе и 1/10 от най-неромантичния жест, които бе списан в темата.
желая ти успех,както казах, но съвет не мога да дам,май.

# 9
  • Мнения: 3 675
и моят не е романтик, както казва той-романтиката е за тинейджърите, по начало не е много по целувките и прегръдките, но съм му свикнала вече на кусурите.

# 10
След 2 седмици ми е термина и вместо да се съобрази със мене сякаш нарочно не вдява за какво му говоря и аз продължавам да се нервя. Само за пари мога да го търся. Абе имам си втори баща това е..Наистина не искам да му изневерявам по какъвто и да е начин Sad

# 11
  • Мнения: 412
Не трябва и да го правиш, особено в пристъп на яд. Само, че не знам дали това ви е първо дете. Защото ако е - подготви се за по-страшното...........Никаква помощ и по-високи претенции и изисквания.

# 12
Страх ме е че ако започна да излизам с приятели и да си живея както преди ще почне да ме обвинява че не съм добра съпруга. А може и от годините да е проблема, забравих да кажа че аз съм на 21 а той на 29.

# 13
  • Мнения: 412
Стягай се, момиче. Каквото и да значи това. Не мисля, че проблема е в годините. Какво значи лоша съпруга, според теб. Ако имаш определение за такава - създай си и за добър съпруг и се стреми към него. Много ми стана мъчно за теб, колкото и тривиално да звучи - иска ми се да ти помогна, но едно, че няма как и второ - на мен няма кой да помогне. Макар, че аз си се справям доста добре, (живея си живота, отдавам всеки миг на детето, независимо дали баща му е с нас или е решил да виси вкъщи и да си чопли носа), знам че това няма да продължава вечно и че някой ден ще трябва да помисля и за моите желания и нужди. И както твоите, така и моите желания може да бъдат определяни от някой ( в случая някой= мъжа ми) за неизпълними, но те са си твои( мои) и трябва да се стремим към изпълнението им с цената на всичко. Изтървам се в много дълги постинги, които сигурно те отегчават. Спирам.
Чакай си детето, радвай се на моментите, които предтсоят, а мисля, че може би когато детето се появи - няма да обръщаш такова внимание на тези неща и когато се поуталожат ще намериш "твоето" решение на проблема.
п.с. Уж щях да спирам.
 

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не можеш да го промениш. Можеш само да го приемеш такъв какъвто е. Или да решиш да не го приемаш. Мъжете са си такива. И много не се впечатлявай от мъжа на ССФ- във форума нещата се преекспонират.

Общи условия

Активация на акаунт