Д-р Козовски - АГ Варна

  • 1 927
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 7
Кажете си мнението за д-р Козовски от АГ Варна /става въпрос за възрастния доктор/.Предлагат ми сексио при него, днес ходих в кабинета му да се запозная, но ми се струва много груб. Ако има раждали при него ще съм им много благодарна за мненията.

# 1
  • Мнения: 532
Не съм раждала при него , но от това което съм чувала не бих отишла.Бил супер специалист , но много не груб ами направо ужас.Така съм чувала само.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 694
И аз не съм раждала при него, но съм чувала същото, че е много добър спеиалист, но и много груб като човек. Доста мои колеги са от Варна и на повечето жените са раждали при него и са доволни, но повечето са и приятели с него. Така че ако търсиш сигурност като специалист добре, но ако очакваш и добро отношение - незнам. Пък нали е и депутат сега та доста често се случва да го заместват. Но пак ти казвам това съм чувала не е от личен опит.

# 3
  • Мнения: 137
Виждала съм Козовски само веднъж - бях на преглед при него след инвитро. Стори ми се много приятен и разбран човек.

# 4
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
И аз съм чувала само добри неща за него. Знам, че той е израждал майка ми и ми е "помогнал" да се появя на бял свят(както се казва).
Искам да добавя, че и сина му е много добър специалист и също така е препоръчван от други доктори.
Не зна обаче дали се държат грубо, поне не съм чувала нищо за това.

Общи условия

Активация на акаунт