Моля за съвет относно препарата Канестен

  • 2 057
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Бременна съм в 7 г. с.. Лекарят ми ми предписа Канестен за течение. В листовката на препарата прочетох, че не се прилага при бременни.Моля някой, ако е ползвал лекарството по време на бременност да сподели, защото се притеснявам да не навреди на бебето.

# 1
  • Мнения: 4 111
Здравей!
Според тази статия http://www.infotel.bg/rubrics/medicin/83924010.htm
Клотримазол е Канестен. Ползвала съм през бременността, но към края.

# 2
  • София
  • Мнения: 17 591
Консултирай се с още един лекар... иначе и на парацетамола, и на бускулизина, и на но-шпа пише да не се употребяват по време на бременност... (абе, не съм проверявала напоследък, това по спомени, ама май и на 3те препарата го имаше.)

# 3
  • София
  • Мнения: 1 524
Консултирай се с още един доктор, на мен ми изписаха препарат за гъбички чак след 16 г.с., по-рано не било добре. Но пък от друга страна - при мен се появиха около 14г.с.

# 4
  • Мнения: 2 922
Изписван ми е Канестен по време на бременност. Ползвала съм. Но след коя седмица беше не помня. Не можеше в началото.

# 5
  • Мнения: 4 111
Ние не сме лекари, наистина е по-правилно да се консултираш с друг лекар, не е маловажно. Аз на твое място не бих го ползвала точно в този момент от бременността, без да съм сигурна, че няма да навреди. А течение е нормално да има. Лекарката ми ми го каза.

# 6
  • Мнения: 2 922
Ние не сме лекари, наистина е по-правилно да се консултираш с друг лекар

Наистина, това е най-добре да направиш.

# 7
  • Мнения: 7 201
Изписван ми е Канестен по време на бременност. Ползвала съм.
PeaceИ аз съм ползвала- в 6-7 месец.

Общи условия

Активация на акаунт