Проблем с нови обувки

  • 8 498
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 251
Здравейте!
Преди около 2 седмици си купих нови обувки - черни от естествена кожа. И имам ужасен проблем - боядисват ми ужасно чорапите. За 4 обувания съм сменила 4 чифта чорапи, защото след всяко обуване чорапите не стават за нищо. Краката ми не се потят, но самия допир или търкане причинява този ужасен ефект. Ако сте имали подобен проблем моля за съвети. На мен за пръв път ми се случва.
Мерси предварително!
Поздрави!

# 1
  • Мнения: 22
И на мен ще ми бъде интересно какво ще отговорят другите. Имах го същия проблем с доста скъпи обувки - естествена кожа. Беше много гадно. Да не споменавам, че съм изпадала в доста неловки ситуации - т.е. все да обяснявам, че краката ми не са мръсни, а е от обувките  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 473
И на мен ми се случи при това с чехли . Направо кошмар ,за съжаление до края си боядисваха. #Cussing out

# 3
  • Мнения: 494
И мен ми се случи с чехли (ddani  явно не само по аватара си приличаме:), бяха червени и краката ми изглеждаха като кървясъли. След няколко обувания оцветяването намаля, но пък кожата така и не се пречупи, след всяко обуване ми ставаха рани и спрях да ги нося.

# 4
  • Мнения: 4 489
Да не споменавам, че съм изпадала в доста неловки ситуации - т.е. все да обяснявам, че краката ми не са мръсни, а е от обувките  Mr. Green
Посмях се малко на твой гръб! hahaha За съжаление и аз не знам разрешение на този проблем, но и на мен се е случвало. Май се случва само с естествена кожа? newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 1 339
Не съм имала този проблем,но ако носиш с тези обувки амо черни чорапи примерно. Може и да звучи глупаво ама тоза се сещам

# 6
  • Мнения: 412
Не съм имала този проблем,но ако носиш с тези обувки амо черни чорапи примерно. Може и да звучи глупаво ама тоза се сещам
Естествено, че това е най-логичният отговор, защото надали някоя от нас ще успее да отговори дали тези точно обувки ще спрат някога да го правят. Даже и марката не знаем. Аз имах такъв проблем с един рбк, но се случи само при първите2-3 обувания.

# 7
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен,
Преди една година аз също имах същия проблем,сигурно ще се смеете дълго ако Ви разкажа какво стана след две обувания  и след тъпи излагания ,защото ми се наложи да се събуя ,отивам аз в магазина и дигам луд скандал-как може да продават таива скъпи обувки и толкова некачесвен хастар от вътре ,казах им ,че боята е предизвикала як сърбеж -алергия и ,че не ги искам оставих ги в магазина и казах,че ще се оплача пред комисията за защита на портебителите и познайте  търчи продавачката след мен разговаряла вече с собственичката по тел и ми вика ние ще Ви ги подменим и след три дена същите обувки същия номер, но с бежов хастар.Хем се смях хем ми беше гадно ,че те продавачите не са виновни ама аз съм в правото на потребител.

# 8
  • Мнения: 750
1.Не се събуваш където и да влизаш!
2.Носиш само с 4ерен 4орап!
3.Ако ще ходиш на гости...слагаш други обувки!
4.Добре е 4е краката ти не миришат! Wink

# 9
  • Варна
  • Мнения: 506
Само черни чорапи Peace

# 10
  • Мнения: 161
Наистина кофти ситуация е това с боядисването от черния хастар.

Не може да се разчита че ще спре да пуска, защото явно боята не е качествена.

Това което ми хрумва е или да пробваш да ги изпереш и дано да спре да пуска.
Или другото което ми хрумва е да ги занесеш на обущар и да ти сложи светъл хастар.

Ще следя темата и за други мнения, защото и аз имах едни такива обувки и си ги носих само с черни чорапи, но те не пускаха много де (уж) и в последствие спряха да пускат.

Сподели после как си си разрешила проблема.

# 11
  • София
  • Мнения: 392
ако боядисването е главно отдолу,може да сложиш стелки

# 12
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
И аз имам едни такива. Не помага като се изперат, пак си пускат, вече ги прах, мазах и с оцет, трих ги с мокри кърпички и  какво ли не правих още. Не спират да пускат, особено пък ако ги навали дъжд и се намокрят, тогава наЙ-много пускат. Нося ги само с черни чорапи и се каня да ги изхвърлям. Идиотско е, ама маЙ това е решението.

# 13
  • София
  • Мнения: 289
Аз имам едни кафяви велурени ботуши, които също боядисват. И аз ги нося само с черни чорапи.

# 14
  • Мнения: 2 700
И аз имах такива обувки и след като си бастисах няколко чорапа, ги носих всеки път само с вече бастисани такива (докато се усетя, станаха 2-3 комплекта, та имаше за смяна Laughing)
Няма оправия  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт