Трудни думи ли?

  • 37 876
  • 186
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
Аха, именно, имате ли думи, които ви е трудно да произнасяте. Български думи......
аз имам - възглавница. казвам лъзглавница, и майка ми умира от смях и само ме бъзика ( бъзикаше де, сега е далече), обаче и брат ми не казва възглавница а лъзглавница, ама той говори като Тити Папазов, та на него половината думи не му ги разбирам.
Вие имате ли такива Wink, наистина ми е интересно.
Леля ми например, не може да каже Амстердам..........можа само ако го прави буква по буква Joy
а сина ми не може да каже капачка, вика - пакачка, не защото е малък, дори на срички му е трудно на това дете да се справи с тази гадна думичка hahaha

# 1
  • Мнения: 3 423
"извинявай" ми е най-трудната дума.

# 2
  • Мнения: 4 195
"извинявай" ми е най-трудната дума.
пробвай с "опааа" Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 5 651
Страхотна тема, голям смях ще падне. Имах съученичка в гимназията, която не можеше да каже "арпаджик", казваше "апартаджик" (озорих се, докато го напиша само). А братовчедка ми като малка (не много малка де) казваше разчепатвам вместо разпечатвам. Нямам наблюдения от по-късно, може би се е научила вече.

# 4
  • Мнения: 1 520
Като кажа няколко пъти подред думата "маршрут" и вече ми се губи какво казвам.
 Wink

# 5
  • Мнения: 4 195
Ох пак за брат ми се сетих, не казва Десктоп на компютъра, а дектопсо и не може и не може правилно да го кажа.
А като ме помоли да му го пратя по емайла, изпадам в истеричен смях Joy

# 6
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Метеорологичен .... казвам направо метео... условия или метео... устойчив ... Еми мразя я тая дума !  Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 1 750
Портмоне - ей тая дума винаги я бъркам и казвам "протмоне" Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Тцъ.

# 9
  • Мнения: 4 111
Имам трудна дума за писане: "непротивоконституционствувателствувайте". Но я изговарям по-бързо  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 405
и аз тцъ

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Маршрутка .... много ми идват Р- тата

# 12
  • Мнения: 2 199
Ами до скоро ми беше трудно с прахосмукачка и чорапогащник

 Tired

# 13
  • Мнения: 633
Ето ги - ексцентрицитет и абривиатура. Направо си връзвам езика на 2 възела с тези думи!  ooooh!

# 14
  • Мнения: 25 449
"извинявай" ми е най-трудната дума.
пробвай с "опааа" Wink


Или УПСWink Mr. Green


 Crazy
нЕма такава дума!  Naughty  Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт