Може би е глупаво, но моля за съвет

  • 630
  • 5
  •   1
Отговори
Скъпи мами, искам да ви попитам за първото посещение при гинеколога. Малко съм голяма, но ми е за пръв път и не знам как протичат нещата Embarassed . Четох доста в нета, но никъде не пишеше какво да направя точно. Сигурно ви звучи адски тъпо, но трябва ли цялата да се съблека, ще ми дадат ли някаква престилка или ще ходя гола из кабинета, преглеждат ли се гърдите? Въобще такива неща. Нямам кого да попитам и страшно много ме е срам, а имам проблем!

Много, страшно много ви благодаря предварително!!! Hug

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Няма нужда от притеснение.
Повечето имат параван, зад който се събличаш от кръста надолу.
След това лягаш на магарето. Лекарят ще ти каже как.
Аз ходя от години, ама до ден днешен все ми обясняват! Peace
Не се срамувай - лекаря си е лекар и не гледа на теб като на жена, а като на поредния пациент.
Не ти преглежда гърдите, освен ако ти не поискаш.
Приеми го като нещо естествено, защото ще ти се налага да го правиш много често.
Поне 1 път на 6 месеца.

# 2
Притеснявам се, защото минах 20-те години, а ми е за първи път  Confused
Какво ли ще си помисли този човек за мен... Не съм имала проблеми преди.
Извинявайте, че така си изливам притесненията на вас, но нямам на кой друг сега Cry

Благодаря много!

# 3
  • Мнения: 127
Не  се притеснявай не е толково страшно-но като за начало си избери жена генеколог да не си толкова притеснена. Hug

# 4
  • Мнения: 1 277
Не  се притеснявай не е толково страшно-но като за начало си избери жена генеколог да не си толкова притеснена. Hug

 Peace

# 5
Хей, след като си имала полов контакт, може да ходиш при гинеколога!Или след забременяване! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт