Не мога да не се похваля :)

  • 2 457
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 379
Спомняте ли си, че преди време ви бях написала, че ЛЛЛИ имат покана за изпращане на истории на кърмещи и работещи майки, тъй като ще издават книга за кърмене и работа? Аз изпратих моята и....

Мили кърмещи майки, днес получих от Ла Лече Лига е-мейл с потвърждение, че моята история е избрана да бъде включена в книгата! Много съм доволна и се чувствам някакси горда, че история от България ще влезе в книгата. Всъщност искрено се надявам да не съм единствената от България!

Ами това е... исках да споделя радостта си с вас Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 200
Честито!!!
Дай линк, ако имаш

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Честито! После по ксерокопие от книгата на всички, да не забравиш!

# 3
  • Мнения: 3 379
Ами нямам линк... Sad

Тя поканата беше с краен срок още януари, а книгата ще се издава мисля на хартия. Иначе самата история вие си я знаете... Ако някой мнооого иска да я прочете на английски Simple Smile, мога да му я пратя на ЛС  Sunglasses  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 072
пОЗДРАВЛЕНИЯ, БРАВО Sign Exclamation  Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Страхотно!Заслужаваш го!  bouquet

# 6
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Май само аз не знам за какво става въпрос, но поздравления все пак!  Wink

# 7
  • Мнения: 3 379
Цитат на: Зъхи
Май само аз не знам за какво става въпрос, но поздравления все пак!  Wink


Simple Smile Зъхи, преди време имаше една покана на Ла Лече Лига майки от цял свят да разкажат как се справят с кърменето и работата. Аз бяп пуснала тук линк към поканата им за истории. Та аз им писах (това беше още през януари) и им разказах моята история (между другото съм цитирала форума тук и колко много ми помогна той, за да се справя с кърменето и работата). А историята ми е - ами кърмя Гого откакто се е родил и досега (в момента яде по 5-6 пъти на ден кърма), а работя откакто той стана на 4 месеца, но въпреки това успях да продължа да го кърмя. Това е Simple Smile

# 8
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Е, герой си, не може да ти се отрече!  Wink

# 9
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Страхотна новина Grinning
Предлагам да ни постнеш тук историята,както си я написала,а не на ЛС Simple Smile Но ако по някаква причина не искаш,искам и аз на ЛС Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 2 952
Честито и браво!
Пусни тук текста, моля те, на всички ще ни бъде интересно да го проченем.

# 11
  • Мнения: 2 274
Поздравления!!!   Grinning
Гордеем се с теб!
Много искам да прочета историята, може ли да я пейстнеш при нас? Wink

# 12
  • Мнения: 277
БРАВО НА ВАС С ГОГО.

Много ме зарадва постинга ти и наистина можеш да пуснеш историята за да я прочетат всички мами и да им служи за пример.

# 13
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Браво, мила!
Много се радвам!

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Зъхи
Е, герой си, не може да ти се отрече!  Wink


 Arrow същото мисля и аз!  Thinking
Поздравявам те  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт