Детска градина "Веселина" - Редута

  • 1 809
  • 6
  •   1
Отговори
Питането ми е за тази градина . Има ли от вас дали децата си там , каква е атмосферата и учителките и колко първи групи взеха за тази година????Чакам с нетърпение да ми отговори някой Sunglasses

# 1
Повдигам темата нагоре надявам се някой да ми даде информация)

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
В коя сграда е детето? В централната или във филиала?
Всички учителки са добри и разбрани, атмосферата също.
Тази година има 3 първи групи.
Питай, каквото те интересува ....  Peace Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 2 851
аз също мога да кажа
стига да се пита по-конкретно
младежа е там 3та група

# 4
  • Мнения: 108
Моят син посещава центарлната сграда на Веселина и сега ще е втора група. Доволна съм от учителките, най-големият минус, поне за мен, а и за децата, е че са много в една група. В нашата са записани 37. Но това е абсурд на държавата. Нормално е учителките да имат понякога пропуски с толкова много малки деца.

# 5
Харесвам градината , а и ни е по район ,но ще кандидатстваме другата година най-вероятно. Сигурно наплива е огромен та по-конкретния ми въпроос е вие какво направихте ,че успяхте да ви приемат и то в централната сграда?!?Другите ми въпроси са по отношение на заниманията има ли английски, музика или плуване? Мерси много)

# 6
  • София
  • Мнения: 2 079
Напливът за тази градина наистина е огромен, не само поради факта, че е хубава, а и заради това, че Редута се застрои с невероятно много нови блокове.
За да постъпи детето ти в  градина "Веселина" отиваш и подаваш молба при директорката на градината в първия работен ден на месец януари, в годината, когато детето ти навършва 3 години.
На молбата пишеш, че искаш детето ти да е в централната сграда. Ако се вредиш в първите бройки подадена молба и си написала желанието си на молбата - това ти гарантира приемането там, където искаш.
Там има занимания по английски, плуване, футбол, карате, народни танци, приложни изкуства. Имат и занимания по психомоторика.
Заниманията по музика си влизат в програмата на децата.

Общи условия

Активация на акаунт