Панталон с висока талия и...

  • 2 840
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 727
Така имам мн хубав панталон тип скини(по краката) и е с висока талия..над пъпа ми е,не е чак под гърдите.........та въпроса ми е с какво да го обличам може да ви звучи глупово но толкова го харесах и сега като си е мой,започна голямото мислене Rolling Eyes,с какво да го съчетая
Цвета му е черен с бели раета по дължина
Аз мисля че трябва да е с нещо широкичко но да е запасано че да се вижда талията,но така пък като е вътре блузата ще изглежда че имам корем..ох незнам вече

Чакам вашите предложения милички Hug

# 1
  • Мнения: 4 490
Ако блузата е тясна на корема, но широка на бюста (например нещо набрано или подобно), с къс ръкав, но раменете да са оголени (деколтето да е вертикално и да открива раменете, ама че обяснение Embarassed), ще стои добре. Peace

# 2
  • Мнения: 2 132
С риза мисля , че ще е най-добре :


# 3
  • Мнения: 3 835
Два са вариантите - или показваш колана на панталона, или блузката отгоре.
Сега май още са модерни ризите - може и с такава.

Имала съм подобен - неговата блузка беше с леко набран ръкав, остро деколте с басти на бюста. Надолу е по тялото.
Жалко че нямам снимки, беше интересен тоалет - панталонът в кафяво на черти, а блузата в кафяво и бежово.  Sick

# 4
  • Мнения: 401
а ти искаш ли да се вижда ,че е с висока талия или не искаш да личи?ако не искаш става с туника по тялото Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 228
С риза загащена в панталона стои най-добре. И тиранти, дори да ти звучи смешно.

# 6
  • Мнения: 727
С риза загащена в панталона стои най-добре. И тиранти, дори да ти звучи смешно.

как да е смешно мн интересно ми звучи дори


БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКИ ЗА ПРЕДЛОЖЕНИЯТА,КАТО ГО ИЗМИСЛЯ щЕ СЕ СНИМАМ;) ДА МЕ ВИДИТЕ

# 7
  • Мнения: 852
С риза загащена в панталона стои най-добре. И тиранти, дори да ти звучи смешно.



Супер стои,на мен лично много ми харесва! Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Най-добре според мен би било с риза - боди та да не се измъква или набира като я натъпчеш. Не зная дали си виждала такива, но са много подходящи за поли и панталони с висока талия  Peace

# 9
  • Мнения: 727
Най-добре според мен би било с риза - боди та да не се измъква или набира като я натъпчеш. Не зная дали си виждала такива, но са много подходящи за поли и панталони с висока талия  Peace
не несъм виждала......бих си взела ДА
къде си виждала може и тук във Варна да открия
мерси  bouquet за идейката

# 10
  • Мнения: 6 164
С корсет и риза. Не знам дали носиш. Има едни корсети, само за талията, около 20 см широки с връзки отзад, или пък закопчалка с копченца-кукички, като на сутиен. Те са точно аксесоар за панталон с висока талия, вместо колан.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Най-добре според мен би било с риза - боди та да не се измъква или набира като я натъпчеш. Не зная дали си виждала такива, но са много подходящи за поли и панталони с висока талия  Peace
не несъм виждала......бих си взела ДА
къде си виждала може и тук във Варна да открия
мерси  bouquet за идейката
в Мола в С-я, на първия етаж в дясно от ескалатора обаче как се казва фирмата точно сега `щот трябва да кажа не мога дя се сетя  ooooh! Калиопе май беше  Thinking

# 12
  • Мнения: 562
Взех си такъв модел от новата колекция на Зара. Нося го с риза с буфан ръкав, вътре в панталона и широк кожен колан през талията. Ако намериш и боти до глезена с висок груб ток, става  Peace Party

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Най-добре според мен би било с риза - боди та да не се измъква или набира като я натъпчеш. Не зная дали си виждала такива, но са много подходящи за поли и панталони с висока талия  Peace

Това е най-разумното решение в този случай. В момента се връща именно тази мода - поли и панталони с висока талия и са много актуални.
Имам два такива и ги нося с бели ризи-бодита. Удобни са дотолкова, че не ти се гръчка и вади, но пък когато се налага да посетиш 00 е голяма разправия - но това си е при всяко боди.
Може да го носиш и с тиранти, или с къс елек над ризата.
И с едно малко фишу около врата - стои много шик.

# 14
  • Мнения: 2 229
С по-широка риза мисля, че ще стои хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт