Милумил 1 с зелен и син надпис???

  • 634
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 777
Мили мами, моля ви ако знаете каква е разликата между зеления и синия Милумил 1 да ми обясните?

# 1
  • София
  • Мнения: 622
Ми не помня точно кой цвят на кой вид отговаряше, но единият е с аромат на ванилия, другият-без.

# 2
  • Мнения: 45
Според мен, доколкото прегледах основно и двете кутии, разликата е единствено в цвета на въпросното "кръгче" и надписа в него. На сайта на Милупа отдавна излиза кутията със зеленото - явно това само е променено, не забелязах друго и в самото мляко. Докато Милумил 2 (който почнахме преди около 2 месеца) до съвсем скоро в магазинната мрежа беше все още със синьото. От около седмица (2-ра опаковка вече) купувам от "новия" - това, което ми прави впечатление е, че вече не мирише безумно много на ванилия, а и доста по-трудно се разтваря.
Има ли други мами с наблюдения по въпроса?
  bouquet

# 3
  • Мнения: 554
Ние когато бяхме на Милумил1 търсехме само синьо, не знам каква е разликата, но от зеленото много повръщаше, а със синьото нямаше такова нещо, не знам Милумил 2 дали има зелено, но аз си взимам със синьо.

# 4
Аз току -що купих поредната кутия и наистина е със зелен надпис. Незнам има ли разлика, защото старата кутия я изхвърлих. Но ще го наблюдавам как ще я приеме тази... Направо полудявам вече от нови опаковки, цени и прочие  #Cussing out За 3 месеца сменихме 5 вида АМ.

# 5
  • Мнения: 159
Аз току -що купих поредната кутия и наистина е със зелен надпис. Незнам има ли разлика, защото старата кутия я изхвърлих. Но ще го наблюдавам как ще я приеме тази... Направо полудявам вече от нови опаковки, цени и прочие  #Cussing out За 3 месеца сменихме 5 вида АМ.

Значи не сме само ние...(ние 4) Sick

# 6
  • Мнения: 508
Мами, днес купих нова кутия, и ми казаха,че имало само със син надпис откъдето зареждат.В Пловдив съм виждала само 3-ката да е със зелен надпис-; и аз незнам какво да мисля вече за тези млека,а ние сме си само на милумил от началото и хич не ми се ще да го сменям,дано да не се наложи... Praynig

# 7
  • Мнения: 45
Засега извадихме късмет, защото на Аптамил-а (също производство на Милупа) му смениха концепцията цялостно - от кутията, през препоръчителните грамажи, до месеците от-до (т.е. 1-цата вече е 0-6м., 2-ката - 6-12м. и пр.) и много майки се чудят по колко мл. да дават и кой номер АМ... За цената да не говорим - гледах, че вече струва към 26-27лв. кутията. Идилия ...  #Crazy
А при нас сменен е само цвета на "кръгчето"  Grinning Може би  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт