имунологични - къде?

  • 882
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Къде да направя имунологични в София клиника Малинов или в Плевен?

# 1
  • Мнения: 39
Ние сме правили в клиниката в Плевен и сме много доволни и от екипа и от д-р Конова. Там няма претупване на две на три,а ти обясняват всичко с най-големи подробноси. За имунологични при д-р Стаменов нищо не мога да те посъветвам. При него имам едно неуспешно ИСКИ,но не съм правила там имунологични изследвания.Успех!

# 2
  • Мнения: 1 029
В Плевен.
Успех!
Peace

# 3
  • Мнения: 75
Най - добре в Плевен. Успех.

# 4
  • Мнения: 1 950
Според мен, където ти е по-удобно. Ако си от София и не ти се разкарва до Плевен, ги направи в Малинов. Имунолозите са добри Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 213
Аз съм страшно доволна от доц.Конова в Плевен и изследванията ги правих там.
Но въпреки  това е въпрос на личен  избор Peace

# 6
  • Мнения: 194
Мами и аз мисля да ходя в Плевен,защото имам папилома вирус,капе ми много косата и имам доста пъпки по брадичката,та въпроса ми е който е ходил,нека да сподели колко струват такива изследвания

# 7
  • Мнения: 80
kali 61  Останалите момичета са ти написали, но нека да обобщя. Най-добре би било да направиш първоначалните имунологични в клиника Малинов, и вече ако има отклонение в някой от показателите – да продължиш в Плевен. Разбира се зависи от къде си и кой център ти е по-близо. Ако вече нещо специално те притеснява е по-добре да се насочиш към Плевен. Успех!
nadejdata    ето тук - http://www.ivfpleven.com/index.php?l=28 можеш да отпратиш запитване директно към КИРМ Плевен. Те най-точно биха отговорили на въпросите ти и биха те насочили. Успех ти пожелавам.

# 8
  • Някъде в България
  • Мнения: 1 036
Най-добре е да се насочите към клиниката на доц. Конова. Изключително добри специалисти, които знаят какво правят.

# 9
  • Мнения: 1 335
Побут темата на авторката с едно питане Blush
Момичета, които сте пращали кръвни проби до Плевен, въпроса сигурно е идиотски, обаче как точно съгласувахте взимането на кръв от лаборатория с куриера?

Общи условия

Активация на акаунт