Достатъчно срамен въпрос....

  • 108 953
  • 177
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета Embarassed
Искам да ви споделя нещо, което за мен вече се превръща в сериозен комплекс, а именно - размерът на малките ми срамни устни...доста са големи и изглеждат доста грозно в сравнение с моята представа за нормални срамни устни. Някоя от вас преборвала ли се е с такъв психологически проблем? Мислете ли, че трябва да прибягна до услугите на пластичната хирургия?

# 1
  • Мнения: 2 082
ами скоро имаше тема в подфорум татковци-оказа се ,че на мъжете им харесва и ги възбуждат такива ср.устни.така че можеш да не бързаш с операциите,а да намериш такъв,който те харесва   yes  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 106
Искам да ти кажа само едно - не прави нищо, ама нищо заради някой друг!
Ако ти не се харесваш така, ако се комплексираш от това и те кара да се чувстваш неудобно или непълноценна го направи заради себе си.
Защото първо - никой не заслужава такава "жертва" от твоя страна (ако мога така да се изразя), и второ - не се знае партньорът ти да ли не си пада точно по твоя тип  Wink.

# 3
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Искам да ти кажа само едно - не прави нищо, ама нищо заради някой друг!
Ако ти не се харесваш така, ако се комплексираш от това и те кара да се чувстваш неудобно или непълноценна го направи заради себе си.
Защото първо - никой не заслужава такава "жертва" от твоя страна (ако мога така да се изразя), и второ - не се знае партньорът ти да ли не си пада точно по твоя тип  Wink.

 Peace Peace Peace

Това все едно аз съм го писала!

# 4
  • Мнения: 5 468
Луда ли си да се комплексираш от това? Че кой ти гледа пък срамните устни? newsm78 Като се почне секса, това е последното нещо, което се забелязва.
Живей си живота без такива глупави комплекси.

# 5
  • Мнения: 753
за всеки влак и за всеки самолет има пътници, малко или много аз не вярвам че има перфектни индивиди, така че не виждам изобщо никаква причина за притеснение....сигурна съм че рано или късно ще се намери някой който ще е луд по този така наречен от теб 'проблем'

# 6
благодаря за отговорите, не очаквах подкрепа

# 7
  • Мнения: 1 866
Какво да ти кажа...Май повечето хора си имат някакъв комплекс. Ето на мен пък прасците и глезените ми са по-дебелички. Освен това често задържам вода и положението става очайващо. А този дефект по-трудно се скрива - лятото не е много конфортно да си винаги с дълги панталони и поли. Обаче в подкрепа на писаното от другите преди мен, мога да ти кажа, че един ден за моя най-голяма изненада получих комплимент точно за прасците ми. Един мъж ме сваляше и каза, че бил луд по тази част от краката ми, защото намирал тази особеност за много женствена. Имала съм крака на истинска жена, не на някое момиченце Joy Вкусове всякакви. Е, не му позволих да се възползва от тях.  Wink И аз си мислех за хирургична намеса, но после реших, че няма смисъл да се подлагам на толкова мъчения след като житейският ми опит показваше, че явно има доста мъже, които по никакъв начин не са притеснени от този ми недостатък. Все пак аз не съм съставена просто от 2 прасеца, че да им отдавам толкова голямо значение. Май усмивката и доброто настроение са по-важни, така се печелят повече сърца отколкото с перфектно тяло.

# 8
  • Мнения: 45
Въобще да не ти пука!Не си единствената на този свят.Моята приятелка е като теб,и си има мъж ,и са много щастливи заедно,имат си дъщеричка и този твой *проблем* въобще не е никакъв проблем!

# 9
Макар, че мъжът до мен не е казал и дума по въпроса смятам, че не му е особено приятно. Естествено той не се взира в тази ми част от тялото непрестанно, но все пак сигурно ме сравнява с предишни приятелки или с жените от еротичните филми. Та така...наистина всеки си има някакви недостатъци и се опитва да ги прикрие по някакъв начин, както и аз имам много други, но точно този няма как да го скрия или да туширам. А и с възрастта все повече осъзнавам този проблем и колко грозно ми изглежда. Но освен да ме натъжава и да ми създава комплекс, засега не съм се решила твърдо на другата стъпка- операция.. Благодаря, че ми отделяте време , да ми отговаряте.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Хавана, защо не идеш в някоя клиника по пластична хирургия и не се консултираш? И аз като другите ще ти кажа, че проблемът ти не е проблем. Но за теб явно е. Иди, питай какво-що. Правят ли такива операции, колко струва и така. Говорила ли си с мъжа ти по този въпрос? Или само си мислиш разни неща, без да имаш реално неговото мнение? Искам да ти кажа, че ако не си му обърнала специално внимание върху тази твоя част той може би дори още не я е забелязал.
И моя мъж нямаше да забележи, че едното ми ухо стърчи повече от другото, ако не му бях казала.  Grinning Обаче аз не мисля да ходя да го коригирам. Чувствам се добре така, както съм.
Поговори с мъжа ти и ако заедно решите-действайте. Иначе не виждам изобщо смисъл да се тормозиш заради такива работи.

# 11
здравей,разбирам те много добре защото и аз съм в подобно положение.не се харесвам ''там долу'' и имам комплекси.старая се да не се показвам много много пред съпруга си и да се прикривам,въпреки че той няма нищо против моите срамни устни и не му прави впечатление  Simple Smile ,но просто аз не се чувствам комфортно-особено след две раждания съвсем съм се комплексирала.но имам и други комплекси от неща,които се забелязват,така че за този мисля по-рядко  Grinning но никога не бих си причинила операция-просто не мисля,че някой мъж заслужава това и отношенията естествено не се крепят само на физ.белези. ние правим в повечето случаи секс на тъмно,така че не мисля много за това... а освен това от бременноста ,ми се получи едно голямо топче на уретера колкото средна маслина-с това гледката просто стана перфектна....  Laughing

# 12
  • Мнения: 585
В клиниките по пластична хирургия със съгурност правят такива операции , и по принцип това се счита за значително лека и лесна операция така че просто трябва да попиташ на място съответните специалисти пластични хирурзи

# 13
  • Мнения: 585
В интернет има форуми за пластични операции и там може да те посъветват вече претърпели такива операции къде да се насочиш

# 14
  • Мнения: 585
"Еми явно на английски се казва Labiaplasty, на български би следвало да е Лабиапластика (то и на руски е така).
Това са хирурзите, за които намерих, че се занимават с корекции на полови органи (или е вероятно), не знам дали предлагат и това, което търсиш:

доц. д-р Христо Бояджиев "Тривия" Правят "мъжки" операции, "женски" не видях.

Доц. д-р Емил Георгиев "Нефертити"

д-р Николай Георгиев (Сайта е стар. Сега оперира в "Сейнт Тома", мобилния му е 0888 701 842)

д-р Кънев "Вита"

Клиника "Малинов" Извършват операции за смяна на пола, следва при варианта "Мъж >>> Жена" към края да е включена и лабиапластика.

д-р Стоянов (и/или Доц. Д-р Чавдар Славов) "Св. Панталеймон"

Може да се обърнеш и към доц. Димитър Евстатиев и/или доц. Тепавичарова в "Александровска""

Това е цитат от форум на следният адрес         http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=5003
_________________

Общи условия

Активация на акаунт