За тези, които копнеят за рожба..

  • 966
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
 Замисляли ли сте се за хората, които с години копнеят и се борят за да родят рожба? За болката, която ги сковава всеки път като видят бременна, бебе или дори бебешки магазин? Всички можем да помогнем! Ето тук :

http://www.iskambebe.bg

Набирателна сметка на Фондация "Искам бебе"
BG 39 BUIB 9888 1099 163200

# 1
  • София
  • Мнения: 589
Аз много се извинявам но тука всички мами помагат на вече родени бебета и едвам успяват #Cussing out.Ако трябва и за инвитро да помагаме newsm78.няма нищо лошо всеки иска бебе Peace,но и доста бебета седят по домовете и чакат някой да ги прегърне и на някой да кажат мамо,татко.
Даже и списък по нагоре има с домовете Praynig

# 2
  • Мнения: 620
Инициативата е добра но зад вас стои банка доколкото зная а зад нас дето се опитваме и с личните си пари да помагаме никой не стои. Cry

# 3
  • Мнения: 639
Инициативата е добра но зад вас стои банка доколкото зная а зад нас дето се опитваме и с личните си пари да помагаме никой не стои. Cry
Грешите, не стои банка. Има кредит такъв , но това не е фондацията..

# 4
  • София
  • Мнения: 589
Аз се сетих.Отпускат кредити за инвитро по някаква програма.Но имаш право мисля на два опита после си плащаш по общата тарифа.Да... наскоро гледах едно предаване за такива семейства.Но аз пак казвам.Не е ли по лесно и евтино тези хора да се обръщат към домове за сираци след като тези интервенций са толкова непосилни(финансово)  .Нали и те са деца и те носят души4ки и искат да посрещнат Дядо Коледа с мама и тати.Честно исках да звънна като гледах това предаване но не дадоха телефон.Набираха средства за Инвитро.
Аз имам едно приятелско семейство което след първото неуспешно инвитро осиновиха мом4енце.Сега то е на 14г. и си взеха още една малка принцеска на 2м.  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 770
Според мен всеки решава за каква кауза да дари средства. Никога не знаеш с какво ще те сблъска живота и за какво ще е отворено сърцето ти. Сега може да дариш за болните дечица, после за сираците, а после от благодарност на някой или нещо - да дадеш 10 кинта за програма инвитро.
Всеки има право да пуска тема тук и според мен не е правилно да критикувате постинга, който не е в разрез с правилата на форума...

# 6
  • София
  • Мнения: 589
Според мен всеки решава за каква кауза да дари средства. Никога не знаеш с какво ще те сблъска живота и за какво ще е отворено сърцето ти. Сега може да дариш за болните дечица, после за сираците, а после от благодарност на някой или нещо - да дадеш 10 кинта за програма инвитро.
Всеки има право да пуска тема тук и според мен не е правилно да критикувате постинга, който не е в разрез с правилата на форума...


Съгласна съм Peace.Става въпрос за мен bowuu
Аз не критикувам а си размишлявам на глас.Всеки има право да си направи избора сам за себе си  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 3 648
Бамби, проблема е толкова сложен и деликатен - вярно е, че има домове, но е нормално всеки първо собствено дете да пожелае да има!

# 8
  • София
  • Мнения: 589
Бамби, проблема е толкова сложен и деликатен - вярно е, че има домове, но е нормално всеки първо собствено дете да пожелае да има!

Ами аз точно това съм написала.Отпускат им се пари за 2 инвитро.Или идеята е ако не стане и втория опит (понеже тези пари при всички случаи се връщат-кредит),ние да събираме пари за да ги върнем newsm78.дадох пример с мои познати.След първото инвитро неуспешно осиновиха 2 дечица от дом. Praynig
Вчера бях в клиниката на Чирков и в кафето намерих едни брошурки (книжка от 48 страници)
In vitro veritas с интервю на Радина Велчева -Председател на УС на Фондация "Искам бебе"и Анна Зашева -Председател на сдружение "Зачатие".Там те разказват че има вече пътека от здравната каса по която се отпускат средства на семействата които имат проблем.Браво,доста е организирано  Peace
Има и  мама Лилибон и бебе Криско в списанието "Здравей -остани здрав!" Praynig

Общи условия

Активация на акаунт