Големи яйчници - проблемно забременяване???

  • 1 300
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 389
Здравейте,
скоро ходих на профилактичен преглед при гинеколог. Нямам някакви конкретни оплаквания, просто от една година не бях ходила. Аз съм на 25 години и сме решили с мъжа ми скоро да започнем опитите за бебче. Та гинеколожката на прегледа ми каза, че "Имате доста големи яйчници и може да имате проблеми, ако решите да забременявате". Имате ли представа за какво става дума? Само да кажа, че съм напълно спокойна, не ме гони параноя и не си внушавам нищо - просто е малко тревожно изказването й.

# 1
  • Мнения: 7 716
Отиди и на друг лекар, но си мълчи, просто чакай да видиш какво ще каже.

# 2
  • Мнения: 945
На някои лекари лЮбимо zанимание е да плашат пациентите. Не вярвай на такива прикаzки, подхвърлени просто така. Или да ти постваи диагноzа или да си мълчи, ама не, нещо ги гриzе отвътре и докато не наранят пациента си не мпогат да спят добре.

За по сигурно отиди при друг лекар, но ако и той ти наговори такива общи неща, го питай zа конкретна диагноzа. А може и да ти няма нищо, стискам ти палци.

# 3
  • Мнения: 2 309
Това ми звучи,като да кажеш на мъж,че има големи тъшаци...Какво е искала да каже,ти защо не си питала на място Thinking
Да,звучи тревожно,но да беше се обяснила...и на мен ми стана интересна тази "диагноза" ooooh!

Отиди при друг Peace

Общи условия

Активация на акаунт