Кафеникаво зацапване

  • 8 662
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 715
Здравейте,на вси4ки!Днес ми е 17ден от цикъла,а тази сутрин забелязах кафеникаво зацапване,съвсем слабо.На какво може да се дължи това?По принцип аз пия оргаметрил за да ми дойде,но сега по никое време??А и то беше много малко ooooh!Според вас какво е това?

# 1
  • Мнения: 7 716
От оргаметрила е по всяка вероятност. Не е причина за тревога.

# 2
  • Мнения: 3 453
От оргаметрила е по всяка вероятност. Не е причина за тревога.

Подкрепям! Peace Оргаметрил-а понякога причинява такива зацапвания.
При мен се появи такива зацапване около 21 ден - беше много оскъдно, но ежедневно. После премина в менструално кървене / на 28-ми ден/. Нищо тревожно! Peace

# 3
  • Мнения: 34
Може днес да ти е овулацията.Аз съм имала подобно зацапване,когато ми откриха,че имам неспукал се фуликул до яйчника.
Друг вариант е да ти дойде по рано или просто това да е следствие от лекарството.Най-добре направи консултация с лекар. Hug

# 4
  • Мнения: 1 715
Може днес да ти е овулацията.Аз съм имала подобно зацапване,когато ми откриха,че имам неспукал се фуликул до яйчника.
Друг вариант е да ти дойде по рано или просто това да е следствие от лекарството.Най-добре направи консултация с лекар. Hug
при мен това положение,да ми дойде по-рано го няма,на мен ми идва единствено след прием на лекарства.днес продължава те4ението,но е по-силно,все едно си ми идва.Дано пък запо4не да ми идва без лекарства  ooooh!А за овулация,незнам,предния ми лекар каза,4е нямам такава
Благодаря ви моми4ета! Hug

# 5
  • Мнения: 98
аз съм на диане и имам ежедневно зацапване ... това нормално ли е

# 6
  • Мнения: 1 715
От оргаметрила е по всяка вероятност. Не е причина за тревога.

Подкрепям! Peace Оргаметрил-а понякога причинява такива зацапвания.
При мен се появи такива зацапване около 21 ден - беше много оскъдно, но ежедневно. После премина в менструално кървене / на 28-ми ден/. Нищо тревожно! Peace
И при мен премина в менструално кървене,ве4е нищо не разбирам,днес ми е 18 ден от цикъла ooooh!

# 7
  • Мнения: 7 716
Вяра, случва се при пирем на оргаметрил, брой го за първи ден на цикъла. И питай лекаря си, за да спреш оргаметрила.
Няма причина за тревога.

# 8
  • Мнения: 1 715
Вяра, случва се при пирем на оргаметрил, брой го за първи ден на цикъла. И питай лекаря си, за да спреш оргаметрила.
Няма причина за тревога.
В събота,22септември съм при д-р Стаменов,после ще разкажа как е минал прегледа.
Ти ми изпрати линк за клниката,но може ли да ми дадеш някакъв ориентир,за да я намерим по-лесно,тъй като София ми е много мътна?А засега проблема с мъжа ми мисля,4е се разреши,засега ще дойде с мен,само да не възникне проблем в работата му.

# 9
  • Мнения: 7 716
С какво ще идвате? С кола, автобус или влак?

# 10
  • Мнения: 1 715
С какво ще идвате? С кола, автобус или влак?
Бавно отговарям,но нямам много време за нет Simple SmileЩе идваме с кола

# 11
  • Мнения: 7 716
Пътя за Княжево, Перник знаеш ли го? Бившият булевард "9-ти септември", сега "Цар Борис ІІІ".

# 12
  • Мнения: 1 715
Пътя за Княжево, Перник знаеш ли го? Бившият булевард "9-ти септември", сега "Цар Борис ІІІ".
Абе,4естно да ти кажа нищо не знам в София,но ще ми е от полза това,ще го намерим!Благодаря ти!

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Имам Вяра защо не опиташ в Интернет да намериш карта на София и да откриеш улицата,която ти трябва.Ние така открихме д-р Кацаров.Успех!!!

# 14
  • Мнения: 1 715
Имам Вяра защо не опиташ в Интернет да намериш карта на София и да откриеш улицата,която ти трябва.Ние така открихме д-р Кацаров.Успех!!!
Последно решихме да се обадя на една братовчедка в София,тя ще ме заведе.
Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт