склад на DIAMOND във Варна

  • 7 091
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 407
Разбрах че Diamond имат склад във Варна. Ако някой знае къде се намира той ще съм му много благодарна  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 018
Не го зная, но се записвам, защото ме интересува и мен!  Peace

# 2
  • Мнения: 2 259
На ул."Беласица" има.Мисля ,че това е местото!Това е улица, пресечка на" Капитан Райчо"  до Рибната борса.

# 3
a детски магазин ли е DIAMOND?  newsm78

# 4
  • Мнения: 2 401
Спортен, евтин, има и детски. Днес гледах едни джинси за хлапето от 35 лв.  Laughing

# 5
аз си купих от тях екип и съжалявам.  цели се разцепи по ръбовете.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 407
На ул."Беласица" има.Мисля ,че това е местото!Това е улица, пресечка на" Капитан Райчо"  до Рибната борса.
Благодаря ти за информацията  bouquet Утре ще отида да разгледам какво предлагат и на какви цени.

# 7
  • Мнения: 2 922
Имаше още един склад в блока на ъгъла на Велико Христов и Дрин.

# 8
  • Мнения: 2 018
Rosi79 дай инфо за магазина. Нямам време да обикалям, а пък и си се съмнявам, там /до позара/ да открият магазин на Diamond.  newsm78 По-скоро  си мисля, че ще е обикновен магазин с надценка! Както този за който говори baby_doll, защото този маг. "на ъгъла на Велико Христов и Дрин" си е обикновен - продават скъпо, техните стоки!

Аз съм си купувала от магазин на Diamond, мисля, че беше в Стара загора - центъра /но не съм сигурна за града/ - цените им бяха уникално ниски!  Peace Относно качеството - доволна съм!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 280
Здравейте, има голям магазин с български дрехи, обувки, чанти и други стоки, като болшинството артикули са на Diamond. Магазина се намира близо до Техномаркет. Между магазин Сима и Техномаркет има друг магазин с лъскава фасада - не знам какво продават вътре, но на гърба му има магазин Мадара - това е въпросното място. Огромно хале и има доста неща. Някои са на добри цени, други - не толкова. Видях много хубави маратонки. Някой знае ли какво е качеството им?

# 10
  • Мнения: 189
абе хора кое му е българското на DIAMOND освен че фирмата е българска , аз лично не съм доволна от нещата им само дето цените им са надути , преди време имаха по-добро качество , но това е само моето мнение . последните пъти които съм пазарувала от техните магазини  се наложи да си поправям сама хастара на екипа на крачола беше усукан , циповете се скапаха след първото пране , не само на моят екип а и на синът ми , шевовете се разпориха , но всеки си решава сам

Общи условия

Активация на акаунт