Тестовете за ову са положителни 7 дни поред. Възможно ли е?

  • 3 079
  • 29
  •   1
Отговори
Здравейте аз съм нова във форума. Също си правя тестове за овулация и те показват, че от 7 дни все съм в овулация. Според вас възможно ли е това?

Цитат
Zdraveite az sym nova vyv foruma. Syshto si pravq testove za ovulacia i te pokazvat, che ot 7 dni vse sym v ovulacia. Spored vas vyzmojno li e tova?

-----------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 12:34 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Мнения: 481
Zdraveite az sym nova vyv foruma. Syshto si pravq testove za ovulacia i te pokazvat, che ot 7 dni vse sym v ovulacia. Spored vas vyzmojno li e tova?
Какви тестове за овулация ползваш? И тия 7 дни все с еднакво наситени две чертички ли са ти? Много е странно това 7 дни поред да си в овулация, пиши подробности....

# 2
  • Мнения: 1 436
Също си правя тестове за овулация и те показват, че от 7 дни все съм в овулация. Според вас възможно ли е това?

 Shocked. Нали знаеш, че за да са положителни тестовете, трябва двете чертички да са еднакво наситени? Не е достатъчно просто да са две  Peace

# 3
  • Мнения: 9 063
както вече са ти казали, двете черти трябва да са с еднакъв цвят, а не просто да има две черти.
Ако наистина е така, това според мен е показател за проблем, най-често жени с поликистозни яйчници имат такива вечно положителни тестове...

# 4
  • Мнения: 7 718
както вече са ти казали, двете черти трябва да са с еднакъв цвят, а не просто да има две черти.
Ако наистина е така, това според мен е показател за проблем, най-често жени с поликистозни яйчници имат такива вечно положителни тестове...
Подкрепям.

# 5
здр първо искам да попитам за тестовете за овулация за първи път този месец ги ползвам защото смятам че нямам овулация първият ден беше напълно отрицателен днес се видя мног бледа черта само ако се загледаш можеш да я видиш искам да знам това нормално ли е  Sad Sad Sad Sad Sad Sad

# 6
  • Мнения: 73
Момичета,днес четох в едно интервю на Венета Райкова,че била забременяла с тестове за ову и препоръчваше да си вземем ...

# 7
  • Мнения: 1 436
здр първо искам да попитам за тестовете за овулация за първи път този месец ги ползвам защото смятам че нямам овулация първият ден беше напълно отрицателен днес се видя мног бледа черта само ако се загледаш можеш да я видиш искам да знам това нормално ли е  Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Ако имаш причина да се съмняваш, че няма овулация, по-добре иди на фоликуметрия. Тестовете за овулация не доказват овулация.

Иначе дай повече подробности - колко ти е дълъг цикъла, кой ден си започнала да ги правиш...?

# 8
  • Мнения: 1 868
както вече са ти казали, двете черти трябва да са с еднакъв цвят, а не просто да има две черти.
Ако наистина е така, това според мен е показател за проблем, най-често жени с поликистозни яйчници имат такива вечно положителни тестове...
Подкрепям.
Аз също подкрепям!
Най добре си направи фоликулометрия, съвет от личен опит Peace

# 9
  • Мнения: 975
здр първо искам да попитам за тестовете за овулация за първи път този месец ги ползвам защото смятам че нямам овулация първият ден беше напълно отрицателен днес се видя мног бледа черта само ако се загледаш можеш да я видиш искам да знам това нормално ли е  Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Да нормало е отначало да показва бледи чертички теста.Продължавай с тестовете.А както са те посъветвали момичетата по сигурен начин да засечеш овулацията е фоликулометрия.

# 10
  • Мнения: 22 515
Пускам снимки на поредица тестове,за да се види ясно кога е положителен.Две черти не е + резултат.Аз също се обърквах в началото.

# 11
  • Мнения: 2 926
На мен също ми се струва невъзможно.
Или чертичките не са еднакво наситени или и аз не знам какво newsm78 но определено не е възможно 7 дни да си в овулация.

# 12
  • Мнения: 119
Привет момичета Simple Smile
По повод на положителните Ову тестове с дни наред...
гледам ги от 4 дена, еднакво тъмни чертички, като втората чертичка е по-наситена и от контролната. Не бяха така в началото, имаше едва доловима втора лентичка, после стана наситена, после съвсем изчезна и аз реших, че Ову е минала ( БТ започна да се покачва) и после... изненада, БТ падна, аз реших да направя още един Ову тест, и вече 4 дена все са положителни.. На кой тест да вярвам и аз не знам  newsm78само по БТ се ориентирам засега, че още не се е вдигнала и Ову предстои.. Ще правя тестове, докато изчезне втората чертичка, надявам се да е скоро   bouquet И милото е в нас още няколко дена, та дано да е "на хубаво" с тези тестове.
Лек ден на всички  Hug

# 13
  • Мнения: 3 675
На мен 1 тест изглеждаше като CD 14АМ на снимката, а следващите два - като CD 15 АМ. Накрая ми писна и ги хвърлих в шкафа.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз приемам за положителен CD 15AM.При мен втората черта никога не е била по-наситена от тази в CD 15AM Peace

Общи условия

Активация на акаунт