Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 27

  • 15 220
  • 301
  •   1
Отговори

Анкета

Темата да е седмична, от понеделник до понеделник, вместо на 15 страници?

Опции:

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Какво е La Redoute, как става поръчването оттам, с кои карти, размери, описания, кога пристига поръчката и как и всичко, свързано с пазаруването от там:

http://www.pazaruvane.com/2007/07/la-redoute.html



Предни теми:

Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 2
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 3
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 4
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 5
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 6
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 7
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 8
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 9
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 10
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 11
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 12
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 14
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 15
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 16
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 17
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 18
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 19
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 20
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 21
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 22
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 23
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 24
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 25
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 26

# 1
  • Мнения: 3 405
момичета чак сега видях,че якетата,които съм получила са made in China Shocked

# 2
  • Мнения: 2 558
valentina_p, трябва да поръчаш нещо, което не е намалено и да струва над 30 Евро и след това ти приспадат 15 Евро отстъпка   

# 3
  • София
  • Мнения: 1 326
момичета чак сега видях,че якетата,които съм получила са made in China Shocked

Не се учудвай, има и Made in Bulgaria, наред с Бангладеш и Филипините

# 4
  • Мнения: 3 331
Получих поръчката си от 5-ти септември.

Бях поръчала и маратонки Адидас/вече очевидно са изчерпани, защото не ги виждам на сайта/, които се оказаха много добро попадение. Че дори ми и стават. По принцип нося 37-ми номер и тези са точно този номер - поръчах ги с риск да ми са малки, но се оказа, че си отговарят на номера.

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Eliona  porackata ot 06.09. ot postata li si a poluci ili ot mitnicata?

# 6
  • Мнения: 399
Моля ви, ако някой е поръчвал тези ботуши да сподели мнението си Simple Smile http://www.laredoute.fr/vente-bottes.aspx?productid=324107467&am … t=1&hasprev=1
Притеснява ме, че са изкуствени, а изглеждат много приятно и от вчера се чудя дали да ги поръчвам Thinking

# 7
  • Мнения: 4 371
Имам едно питане към Бу и модераторите като цяло. Трябва ли тази тема да се заключва толквоа бързо и да се пуска нова? Реално повечето първи постове са "запис". И така няколко страници "Запис" и като дойде време за обмяна на впечатления и опит и айде ключ.

# 8
  • Мнения: 10 982
момичета чак сега видях,че якетата,които съм получила са made in China Shocked

Не се учудвай, има и Made in Bulgaria, наред с Бангладеш и Филипините

Да, имам една блуза GAP, made in Bulgaria Laughing А е купувана от чужбина hahaha

Запис - не запис, нали се броят за публикации newsm78

# 9
  • Мнения: 2 697
Имам едно питане към Бу и модераторите като цяло. Трябва ли тази тема да се заключва толквоа бързо и да се пуска нова? Реално повечето първи постове са "запис". И така няколко страници "Запис" и като дойде време за обмяна на впечатления и опит и айде ключ.

Peace

# 10
  • Мнения: X
Моля ви, ако някой е поръчвал тези ботуши да сподели мнението си Simple Smile http://www.laredoute.fr/vente-bottes.aspx?productid=324107467&am … t=1&hasprev=1
Притеснява ме, че са изкуствени, а изглеждат много приятно и от вчера се чудя дали да ги поръчвам Thinking

Щом ти харесват - поръчвай ги, не са скъпи.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
desex има ли развитие с поръчката по факса?

# 12
  • Мнения: 4 202
А аз искам да попитам защо са изтрити темите до 20?
Вчера исках да намеря един мой пост, от юли месец, за който ме помоли една съфорумка, но темите са изтрити Confused

# 13
  • Мнения: 381
Да попитам по бг номерация нося 38 и тези боти кой номер да си поръчам 38 или 39 по тяхната номерация newsm78
http://www.laredoute.fr/vente-bottines-femme-on-n-est-pas-des-an … t=1&hasprev=1

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Имам едно питане към Бу и модераторите като цяло. Трябва ли тази тема да се заключва толквоа бързо и да се пуска нова? Реално повечето първи постове са "запис". И така няколко страници "Запис" и като дойде време за обмяна на впечатления и опит и айде ключ.
Peace

Вместо "запис" натискайте този бутон горе в дясно

Така на мейл ще ви казва, като има нови отговори по темата. А в темата нищо не пречи човек да се включи с нещо по-смислено от 'запис', все пак  Rolling Eyes
Иначе е прието теми да се заключват на 15 страници - тук е почти като в отчетните, където една тема се изписва за 1-2 дена... Confused И наистина дразни това с 'запис' - в крайна сметка, по тази тема се пише постоянно, рядко пада даже на втора страница, следователно ще е изключително просто само да се влезе в Красива мама и да се видят новите отговори по нея. Аз например така правя, когато нямам какво да кажа по дадена тема, а искам да чета какво се пише вътре.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт