Подарък за моята малка първокласничка?

  • 2 902
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 615
Утре дъщеричката ми тръгва в първи клас. Обаче нямам ни най-малка идея какво да й купя!  Thinking Наистина знам, че е малко късно, но...наистина ми трябва съвет, при това спешно! Моля ви кажете ми какво да й купя!!  Praynig Мерси предварително!

# 1
  • Мнения: 615
Моооля ви, кажете! Спешно е!

# 2
  • София
  • Мнения: 9 395
Аз ще мисля да подаря на сина ми хубава детска книжка! Hug

Прозорец към, света, както ни учеха нас едно време.  Laughing

# 3
  • Мнения: 615
Аз ще мисля да подаря на сина ми хубава детска книжка! Hug

Прозорец към, света, както ни учеха нас едно време.  Laughing

Да, но голямата ми дъщеря вече й купи книга и ... Просто не знам какво да правя!

# 4
  • София
  • Мнения: 7 174
А глобус?
Или някакъв по-образователен пъзел?

# 5
  • Мнения: 187
Моят син, когато беше първокласник, най-много се зарадва на тортата, украсена с книжка и  с надпис "Честит първи учебен ден". Е, книжката беше, разбира се, шоколадова. Не знам защо, още  си спомня за тая торта Grinning Grinning Grinning. А вече завърши 12 клас.

# 6
  • Мнения: 466
Ако си няма - часовник. Когато тръгнах на училище баба ми  ми подари часовник и до ден днешен ми е скъп спомен.

# 7
  • Мнения: 8 999
Ами аз й подарих раницата на ме4тите й, несесера, моливи, тетрадки, подвързии. Не мисля, 4е трабва да й подарявам още нещо. За успешно завършен първи клас съм й обещала мобилен телефон.

# 8
  • Мнения: 1 470
       Ако си има бюро,може да и вземеш моливник за бюро,има много хубави на мечо пух примерно,и са пълни с помагала...Можеш да и купиш бяла дъска по която ще пише думички по късно,а сега ще рисува...Или просто можеш да и подариш един незабравим първи училищен ден,с много забавления,като за последно,и огромна плюшена играчка като за капак,спомен от бебчовските години...

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Взех книжка - най-вече заради възможността да я надпиша. Сега може и да не й направи впечетление, но след време сигурно ще й е мило.

Общи условия

Активация на акаунт