"Лесни пелени" от bebe.to

  • 6 807
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Някой използвал ли е от тези пелени за многократна употреба - http://bebe.to/peleni/peleni.html? Ще се радвам да споделите впечатленията си.

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Страхотни са...веднага ще пусна линк в темата за Зелени идеи ..благодаря  Hug

# 2
  • Мнения: 5 401
За първи път чувам за такива пелени. Харесват ми и ще се замисля дали да не хвърля памперсите.  Peace Само с доставка ли могат да се закупят?!  newsm78

# 3
  • Мнения: 7 474
 Rolling Eyes За пръв път ги виждам, изглеждат добре  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
Ако правилно съм схванала, това чудо е като памперс, но се пере така ли ?

# 5
  • Мнения: 5 401
Ако правилно съм схванала, това чудо е като памперс, но се пере така ли ?

Да, като едновремешните пелени, но тези са с формата на гащи-памперс. Няма повиване, само пране.

# 6
  • Мнения: 508
Изглеждат много добре. А и мисля, че ще ми свършат добра работа, тъй като се учим на гърне.

# 7
  • София
  • Мнения: 17 591
Ако правилно съм схванала, това чудо е като памперс, но се пере така ли ?

Не. Това чудо е като едновремешните пелени, но по-шарени, или като обикновените гащи, но по-скъпи.

# 8
  • Мнения: 10 982
Не видях да имат размери.

# 9
  • Мнения: 566
като гащички ли се слагат или трябва да се лепят като памперсите, че второто при нас в момента е мисията невъзможна

# 10
  • Мнения: 8 999
Моите деца са ве4е голими, но не бих прала пелени. Аз се навих за второ дете единствено  заради памперсите, електронния термометър и гранулираните каши.

# 11
  • Мнения: 2 818
Ако правилно съм схванала, това чудо е като памперс, но се пере така ли ?

Не. Това чудо е като едновремешните пелени, но по-шарени, или като обикновените гащи, но по-скъпи.

Ми не е така, не са като едно време. Тогава са били парче плат, което нагъваш. Тези са съвсем като памперс по форма, който вместо в кофата хвърляш в пералнята.


По темата - точно тези не съм ползвала, но имам подобни. Удобни са, но бавно съхнат.

# 12
  • Мнения: 4 546
само едно нещо ми убягна  - никъде не видях да пише, че запазват сухо дупето на бебето.

# 13
  • Мнения: 5 401
Според мен неудобството е, че се затварят много пари накуп. Цената на парче е 18 лв, идва зимен период, така че трябва да имаме може би 20 бр. щом като съхнат бавно.

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ще се налага  да се попрепират на ръка преди да се сложат в пералнята.
Знаете..понякога има не само "пиш".
Ще е инересно и когато се преобува бебето навън. Как ще се разделят пелената от твърдото съдържимо?

Иначе са красивички, да.

Общи условия

Активация на акаунт