За Бромокриптина

  • 460
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Здравейте мамчета за съжаление наложи се да ми се спре кърмата и пия Бромокриптин, но сега преди 2 дни ми дойде цикъла който си е направо почти кръвоизлив говорих с лекарката ми и тя ми каза да пия едни капки, въпроса ми е според вас възможно ли е от Бромокриптина цикъла ми да е толкова обилен, случвало ли се е подобно нещо на някоя от вас? благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 7 474
Аз съм ги пила, но не съм имала подобен проблем Rolling Eyes

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не е от бромокриптина, страничните ефекти от него са други. Иди на преглед - може да е имало задържано парченце от плацентата.

# 3
  • Мнения: 521
Благодаря за отговорите момичета а относно прегледа бях и на мануален и на ехограф преди седмица всичко беше наред но ще видим ако така продължава отивам направо в болницата  Cry

# 4
  • Мнения: 55
Спирах кърмата със оригиналното хапче- парлодел- българският съответник е бромкриптин.Страничните ефекти са спадане на кръвното и от там виене на свят, гадене и подобни, но кръвотечение- не.

# 5
  • Мнения: 741
И аз спирах кърмата с Парлодел и напротив,цикъла ми беше доста оскъден

# 6
  • Мнения: 3 069
Не е от бромокриптина, страничните ефекти от него са други. Иди на преглед - може да е имало задържано парченце от плацентата.

И на мен ми спираха кърмата с Бромокриптин и мога да заявя най-отговорно, че той предизвиква подобни реакции,Доде ми месец след раждането и течеше като река.Консултирах се с майка ми и гинеколога си....категорични бяха, че е от Бромокриптина!

# 7
  • Мнения: 521
Май отделните лекари са на различно мнение, защото на мен пък личния лекар ми каза че не можело да е от Бромокриптина абе луда работа , само че за съжаление трябва да го пия, но сега вече ми изписаха лекарства за спиране на кървенето, май лекарствата на едно помагат на друго вредят  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт