Подарък за 3 годишна госпожица

  • 779
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Момичета, моля ви, дайте ми идеи за подарък за рожден ден на госпожица на 3 години.

# 1
  • Мнения: 368
Аз бих взела някоя сладурска дрешка - или играчка. Зависи от детенцето но в повечето случай дрехите никога не са излишни

# 2
  • Мнения: 7 474
Зависи за колко пари  Rolling Eyes
Не бих взела кукли само и плюшени играчки Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 4 294
Има различни занимателни игри, например за моделиране, мозайки, рисуване -  да изрязваш или изработваш различни фигури, оцветяваш,сглобяваш  и т.н.
Моята дъщеря много обича да рисува и изработва разни такива неща, винаги се е радвала на такива подаръци.
Но все пак зависи и от интересите на детето  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 835
Моята щерка обожава книжките и понитата. Има едни много хубави книжки на "ЕГМОНТ" по филмчетата на Дисни, красиви, интересни за деца. Освен това обича и принцесите на Дисни - всяко нещо, изрисувано с тях, би я зарадвало. А майките се радват пък са красиви дрешки. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 915
Според интересите на детето.

Примерно аз бих взела нещо за творене - всички деца обичат да правят нещо - рисуване, оцветяване, моделиране. Има най-различни комплекти. Всъщност  в Кърджали не знам какво се предлага, но можеш да накупиш примерно комплекти боички - водни и темперни; пастели, блокчета, хартии за апликиране, цветни тебешири, книжки за оцветяване, книжка за четене, пластелин, пъзел, мозайка - да ги сложиш в една интересна кутия и готово - детето ще има занимавка за месеци напред.  Wink

Моята голяма щерка е в такъв "творчески период". Много е щастлива, когато майстори нещо
.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
Моята племенница, която преди няколко дни навърши 4, от преди третата си годинка здраво затъна в темата за Дисни-принцесите. Всичко-без значение какво е, стига да е с мотивите от приказките, се радва на успех.

# 7
  • Мнения: 1 640
 Преди 8 дни дъщеря ми стана на 3 г. Подаръците и за рожд.ден бяха:
   кукли в сини дрехи и със сини аксесоари/много обича да ги облича/съблича,обгрижва,говори им/;
   конструктор;
   влакче на релси;
   магазинерска каса с баркодчетец и стоки;
   пъзел от 70 части с Мечо Пух и приятели;
   магнитна дъска /поредната вече/с букви и цифри;
   дискмен със слушалки и дискове/играчка/.
 Фаворити са и влакчето и касата!

# 8
  • Мнения: 2 161
Рокля.Дълга джинсова пола.Екстравагантна блузка.Красива есенна шапка.

# 9
  • Мнения: 500
Зависи какво харесва детето и до колко пари.
Моята дъщеря би се зарадвала на всичко,но най-често и подаряват плюшени играчки,без да ме питат,а тя не си играе много с тях за сега..Така че моя съвет е да питаш майката. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 9 826
Моята малка дъщеря след 20 дни става на 3 годинки.Поръчала си е:
-прахосмукачка  детска
-тротинетка
-розово костюмче

Общи условия

Активация на акаунт