доволни ли сте от Полижинакс

  • 2 956
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Здравейте мамчета,днес доки ми изписа Полижинакс ,защото имам бяло течение без сърбене и без мирис.Аз си го купих но на съдържанието пише ,че не се препоръчва от бременни.Кажете вие доволни ли сте били от него?И има ли опасност за бебето? newsm78

# 1
  • Мнения: 4 111
Не съм доволна, но и аз съм го ползвала към края на бременността.

# 2
  • Мнения: 102
Аз също го ползвах към края на бременността и съм много доволна-до сега нямам никакъв проблем.Преди са ми изписвали какви ли не таблетки,но без никакъв ефект.Но от АГ-то знам че на всеки организъм действат по различен начин

# 3
  • Мнения: 304
И аз на два пъти през бременността ползвах-няма  опастност след 10 седмица. Що годе съм доволна - подобри се положението, но не изчезна напълно проблема
Лека бременност  bouquet

# 4
Аз също го използвах в края на бременността,но не съм доволна!Имах подобрение за 1 седмица и след това положението беше пак същото!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз също го използвах в деветия месец. Имаше временно подобрение, но след известно време  пак се появи течение. Tired

# 6
  • Мнения: 1 092
Не съм доволна Mr. Green

# 7
  • Мнения: 229
Доволна съм!Няма опасност за бебето.На мен ми го изписаха в 17 г.с .

# 8
  • Мнения: 676
И на мене ми го бяха изписали за някаква бактерия и си го слагах 6-ия и 7-ия месец като резултат бялото течение си остана, но бактерията вече я нямаше - значи действа.

# 9
  • Мнения: 865
когато е правилно назначен,би трябвало да сте долволни,т.е. да се излекувате.това е лекарство все пак.

# 10
  • Мнения: 2 100
На мен в момента ми е предписано точно това лекарство, незнам дали ще има ефект. По скоро ми го предписа лекаря ей така, ако има нещо, да изчезне докато дойде момента да раждам  Laughing Съмнявам се да ни предписват вредни неща за бебо Peace

# 11
  • Мнения: 268
И на мен ми го бяха исписали по време на бременността. Не бях доволна. Бялото течение си остана Tired

# 12
  • Мнения: 177
Аз го ползвах в 19 седмица по лекарско предписание, но ефекта беше нулев

# 13
  • Мнения: 421
Не съм доволна - пъен буклук е за мен.  Нищо н направи.Доволна съм от пастата Гиназол  и ощенещо ми бяха изписали (бяха само три хапченца... ама не се сещам)   но...пуста бременност явно си е проблемна с тия гъби и течения.Толкова дълго време бях чистичка,сега Sad

# 14
  • Мнения: 171
 е то уж тия течения са нормалини ама като са неприятни -човек какво да направи.Сега почвам лечението дано да съм доволна,макар че доки каза ,че сега може да се успокои ,но след време пак ще се появи скапанато течение.Дано само не вреди на бебо.

Общи условия

Активация на акаунт