А, за "Богдан мебел"?

  • 3 007
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 844
Предстои ми да обзавеждам всекидневна и съм се спряла на  един диван на "Богдан мебел" ,модел"Сара", ако имате впечатления моля споделете!

# 1
  • Мнения: 8 999
На картинка ми изглеждат много красиви, остава и да са удобни. Ти поседя ли на модела, който си харесала, подруса ли се отгоре? Представи ли си как се размазваш на този диван след напрегнато ежедневие?

# 2
  • Мнения: 950
Мисля че някоя мама се беше оплакала от тази фирма ,само че незнам за кой диван точно ставаше дума  newsm78
Ако намеря това мнение ще ти покажа  Wink

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 545
Аз ти препоръчвам да НЕ е Богдан мебел. Качеството им е доста непостоянно, т.е. може да уцелиш момент с добри материали, а може и да ти мухляса диванчето.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 952
Доколкото знам работят големи поръчки за обществени сгради и хотели и не се хвърлят на индивидуалните такива.
Аз лично правих опит да поръчам преди години нещо от тях и не успях - два пъти избирах дамаска и два пъти отивам да платя и се оказва, че вече я няма. Накрая ми писна и теглих една, още повече, че шоу-рума във Витоша ми е на девет дена път с камили и ме беше яд колко време изгубих. На моя роднина объркаха цвета на дамаската, но в интерес на истината си преработиха дивана без проблем.
Всичко, което съм виждала от тях ми е харесвало много, но явно не успяват да отделят нужното време и енергия на всяка поръчка.
Гледах техни реклами, че имат нов шоу-рум зад ЦУМ. Разходих се, успях да го намеря - не е на партер, минава се през едно заведение  #Crazy Влязох погледах, погледах - никой не ме забеляза, а и аз не видях никой - посред бял ден в 4 следобед. Лично аз мисля, че достатъчно време отделих за тях  Mr. Green Ако някой ги познава да им каже, че повече внимание към клиентите ще свършат добра работа, ако естествено им се работят дребни поръчки. Ако не им се работят да си спрат рекламите.

# 5
  • Мнения: 265
аз съм много доволна от богдан мебел.преди 2,5 г.си поръ4ахме холна гарнитура -кожена и не е мръднала .като нова е ,а се експлоатира яко.

# 6
  • софия
  • Мнения: 25 202
Мисля че някоя мама се беше оплакала от тази фирма ,само че незнам за кой диван точно ставаше дума  newsm78
Ако намеря това мнение ще ти покажа  Wink
Може би си видяла моето мнение. Ние имаме точно този модел. Като дизайн е много хубав, но материалите им са супер некачествени. Възглавниците, там където се обягаш, са смачкани и трябва непрекъснато да ги подбутвам, а лежанката и възглавниците за сядане са се обезформили. И всичко това за около 1 година. Когато си взимахме дивана го поръчахме и с механизъм за разтягане - недей го прави. Механизмът е от най-старите - с пружини и някакви ламели. Скърца и е хипер неудобен.
Да не говорим, че чакахме дивана 1.5 мес. повече от договореното, като от тяхна страна бяха незаинтересовани - обещаваха, че ще се обадят, когато е готов и не се обаждаха. Трябваше ние да  звъним. Нямаше извинение или някаква неустойка за закъснението, което беше по тяхна вина. Това не е добро отношение към клиента, което говори за фирмената им култура.
Не бих поръчала повече нищо от тях.
Тук имаше доста добри предложения на други фирми на много подобен модел на диван Сара, които момичетата обсъждаха (май темата беше "Мека мебел" или нещо подобно). Потърси с търсачката и си купете най-хубавия диван  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 844
Благодаря ви момичета за мненията, аз вече съм в очакване на нов диван, не на Богдан разбира се и мисля че избрах най - оптималния вариант за нашия хол Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт